Zaloguj się, aby obserwować  
NuuGGet

Inicjatywy wspólnego udoskonalania społeczności gram.pl :)

530 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2013 o 21:43, Demagol napisał:

Obrodziło wpisami, macie to, czego chcieliście i jeszcze narzekacie!


Tylko wszystkie są takie same :C

Chociaż statystyki wpisów z całego tygodnia będą zabawne. Już to widzę, "W tygodniu którymśtam pojawiło się 275 wpisów, najmniej dnia 17 lipca- 9, a najwięcej 18 lipca- 184" :D

A piosenka bardzo trafna... :)

P.S: Co sądzicie o poproszeniu moderatorów o zmianie nazwy tematu na same "Inicjatywy wspólnego udoskonalenia..."? Sytuacja GramSajtowa się zmienia, inicjatywy żyją ale samo MyGramy już niekoniecznie, a temat żyje własnym życiem i warto, aby tak zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do samego tematu to dobrze, że jest bo zawsze w nim jakieś pomysły na GSy się pojawiają. Zmiana nazwy - dużego znaczenia nie ma, bo chodzi ciągle o to samo.

Chciałem na wstępie napisać, że nie było ich tak mało... ale pomyliły mi się dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 20:38, Muradin_07 napisał:

Czy jest możliwość, aby wtyczka pozwalała na przeglądanie wpisów powiedzmy kilka stron
wstecz? Chodzi mi tutaj o pewną nietypową sytuację dzisiejszą z 32 wpisami i łatwo pominąć
to, co ktoś inny napisał ;)


W obecnej technologii wtyczki - nie (polega ona na tym, że wyciąga z kanału RSS gramsajtów ostatnie wpisy - a gram.pl uznało, że ma być tam ich tylko dziesięć). Można by było zmienić podejście na nieco bardziej inwazyjne i wtedy można całkiem zaszaleć (np. dodać możliwość ściągnięcia kilku wpisów jako PDF-a do poczytania offline, robić różne zestawienia, wybierać które wpisy nas interesują, o których chcemy być powiadamiani mailem itp. itd.) - w zasadzie ograniczeń dużych nie ma. Podobnie można by było zadziałać na forum i poprawić kilka bolączek, które doskwierają użytkownikom (np. zmiana sposobu wyświetlania obrazków w galerii na bardziej wygodną). Myślę, że użytkownicy jednego (GS) i drugiego (forum) spokojnie zapełniliby wish-listę 50-cioma pozycjami :)

Dodatkowym plusem byłby fakt, że wtyczka działałaby znacznie stabilniej - jako że nie musiałbym Was zmuszać do ściągania nowej wersji przy każdym bug-fiksie czy dodaniu nowej funkcji.

Z tym, że to wymaga: a) czasu, b) serwera. Jeżeli bardzo by Wam zależało na takim rozwoju wtyczki i gram.pl, to proponuję zrzutkę na Kickstarterze - 1000 zł wystarczyłby na 10 najbardziej kosmicznych modyfikacji GS, 5 najbardziej kosmicznych modyfikacji forum i serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że sytuacja z Bodaszem mogła wpłynąć destrukcyjnie na ekipę, ale czy to już oficjalny koniec MyGramy, czy inicjatywa spróbuje się jeszcze podnieść i wrócić do wcześniejszych działań? Jest was jeszcze całkiem spora grupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 21:54, Thrandir napisał:

P.S: Co sądzicie o poproszeniu moderatorów o zmianie nazwy tematu na same "Inicjatywy
wspólnego udoskonalenia..."? Sytuacja GramSajtowa się zmienia, inicjatywy żyją ale samo
MyGramy już niekoniecznie, a temat żyje własnym życiem i warto, aby tak zostało :)


Czy ja wiem, czy warto zmieniać? Ale jak będziecie naciskać, zmienię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 20:51, Lucas_the_Great napisał:

> Też mogę nacisnąć. Każda para rąk się przyda :]
So be it, young Jedi :)

Wspaniale. Nie żałuję, że nacisnęliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 20:40, Lucas_the_Great napisał:

Czy ja wiem, czy warto zmieniać? Ale jak będziecie naciskać, zmienię :)


Grunt to ustawić się tak, żeby od naciskania mieć innych ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to ja się zapytam... Bo może jednak ktoś mógłby mi na to odpowiedzieć, temat był w wielu miejscach poruszany:

Czy można coś zrobić z tym spamem wpisów zalewającym główną Gramsajtów, pojawiającą się na głównej stronie gram.pl? Przy okazji... kurczę... trochę ciężko jest tak odsalać wpisy potem podczas podsumowania ze względu na to, iż jeden użytkownik tych wpisów pisze naprawdę sporo, a w tekstu jest ich tyle co kot napłakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o banowanie, tylko po prostu powiedzenie, że trochę problem się z tego tworzy. Nie wiem czy zauważyłeś, ale wpisy, które podczas dnia są napisane znikają z wtyczki w przeciągu góra 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 22:01, Muradin_07 napisał:

Nie chodzi o banowanie, tylko po prostu powiedzenie, że trochę problem się z tego tworzy.
Nie wiem czy zauważyłeś, ale wpisy, które podczas dnia są napisane znikają z wtyczki
w przeciągu góra 20 minut.


Zawsze mozesz sprawdzac z poziomu strony glownej, tam sa avatary osob, ktore napisaly wpis konkretnego dnia. O ile wpisow nie pojawi sie wiecej niz chyba 15 czy 20, powinno sie dac dotrzec do wszystkich (bo jakos tyle jest avatarow w tamtej sekcji).

Jasne, mniej wygodne, i trzeba dzien w dzien przed 24 sprawdzac wpisy z calego dnia, ale to zawsze cos poki co (no bo przeciez kiedys budowa tej bazy danych sie skonczy... Chyba :o).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, patent już sam ten obadałem i z niego korzystam, bo to jedyne rozwiązanie w tej chwili. Jednak jakby nie patrzeć to powoli staje się to małym problemikiem, bo za każdym razem nie będę pisał "ano był taki jeden człek, co sporo napisał"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę, że kampania nagonki na moją osobę dalej trwa w najlepsze

faktycznie, nie jestem przytępawym potakiwaczem i tę społeczność na żywo tworzę, zamiast udawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować