Zaloguj się, aby obserwować  
NuuGGet

Inicjatywy wspólnego udoskonalania społeczności gram.pl :)

530 postów w tym temacie

Właśnie, Kraju. Ostrowiak ciężko pracuje, by kreować najlepszą społeczność świata i naprawiać to, co zniszczyło MyGramy i to, co obecnie niszczy Gramik, a Ty cały czas nań spluwasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tworzy "na żywo", że wszędzie go pobanowali i przestał komentować na GS-ach, a i tu na forum coś nie może złapać "chętnego do zaczepki". Jego era przeminęła niczym ostatni odcinek Mody na Sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 11:01, Kraju napisał:

Tak tworzy "na żywo", że wszędzie go pobanowali i przestał komentować na GS-ach, a i
tu na forum coś nie może złapać "chętnego do zaczepki". Jego era przeminęła niczym ostatni
odcinek Mody na Sukces.


Przecież jak na razie to ty tutaj prowokujesz...
"Nic tylko niszczą gram.pl, dosłownie jak Ostrowiak. :D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie... Oh wait captain obvious! Żarty na bok. Wyczucie ironii nie boli, w przeciwnym wypadku zalecane jest udać się do lekarza lub farmaceuty, gdyż każde zarzucenie nierozpoznania ironii zagraża twojemu życiu i zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 17:40, ManweKallahan napisał:

Rozumiem, że sytuacja z Bodaszem mogła wpłynąć destrukcyjnie na ekipę, ale czy to już
oficjalny koniec MyGramy, czy inicjatywa spróbuje się jeszcze podnieść i wrócić do wcześniejszych
działań? Jest was jeszcze całkiem spora grupka.


Przykro mi, że tak potoczyły się sprawy. Prawdę mówiąc próbowałem napisać wpis na zakończenie inicjatywy, ale dokończenie go było naprawdę ciężkie. Oczywiście, że grupka jest ale teraz to już nie to samo. I może to zabrzmi głupio, ale samo wejście na stronę MG jest dla mnie jak wejście do domu, który właśnie opuścił ktoś bliski. Cieszy mnie natomiast że życie na GSach się kręci i nasz wysiłek nie poszedł na darmo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie brzmi głupio, bo to zrozumiałe. Ale szkoda, że nie zdecydowaliście się jednak prowadzić MyGramy dalej, bo jednak trochę fajnych rzeczy wprowadziliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co nam pozostaje to uszanować decyzję. Szkoda, że cała ekipa "zawiesiła" w większym bądź mniejszym stopniu swoją osobistą działalność na gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 23:00, Inferno0009 napisał:

A mi tam będzie brakować podcastów o społeczność i Gramsajta miesiąca z nominacją Eskela
;)

Przypominam, że w sumie powstał podcast socj0patch... A nad jakaś formą "koncentratu wysokobiałkowego" z życia społeczności wciąż myślę. Coś się kończy, coś się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 23:00, Inferno0009 napisał:

A mi tam będzie brakować podcastów o społeczność i Gramsajta miesiąca z nominacją Eskela
;)


Mi też. I to bardzo :)

@Ostrowiak
Chyba potrzeba studiów dziennikarskich by to zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze myślałem nad tym przez jakiś czas, ale nie chciałem też brać się za pomysły, które już były na MyGramy z prostego powodu - można by było powiedzieć, iż pomysł był skopiowany czy coś. Dlatego też jeżeli już jakieś pomysły z Waszej strony są to nie będę się z tym wpychał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 23:06, Lucas_the_Great napisał:

> A mi tam będzie brakować podcastów o społeczność i Gramsajta miesiąca z nominacją
Eskela
> ;)
Przypominam, że w sumie powstał podcast socj0patch... A nad jakaś formą "koncentratu
wysokobiałkowego" z życia społeczności wciąż myślę. Coś się kończy, coś się zaczyna.


Podpinajcie gdzieś ten podcast (przynajmniej na początku) na forum i "na głównej" bo ciężko jest się do niego dostać. Dowiedziałem się o nim dopiero od drugiego odcinka i to przez przypadek przeglądając jakieś stare newsy. A chłopaki dobrą robotę odwalają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 23:11, Muradin_07 napisał:

Ja powiem szczerze myślałem nad tym przez jakiś czas, ale nie chciałem też brać się za
pomysły, które już były na MyGramy z prostego powodu - można by było powiedzieć, iż pomysł
był skopiowany czy coś. Dlatego też jeżeli już jakieś pomysły z Waszej strony są to nie
będę się z tym wpychał ;)


Wszystkie inicjatywy od MG są aktualnie "do przejęcia". Łącznie z GSem Miesiąca, podcastami, transmisjami... co tylko chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 23:06, Joorg napisał:

Chyba potrzeba studiów dziennikarskich by to zrozumieć.


Lecz dalej swoje małe kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 23:06, Lucas_the_Great napisał:

Przypominam, że w sumie powstał podcast socj0patch... A nad jakaś formą "koncentratu
wysokobiałkowego" z życia społeczności wciąż myślę. Coś się kończy, coś się zaczyna.


Socj0patch to kawał dobrej roboty oby tak dalej. Chodzi mi tylko o to, że podcast MyGramy był o społeczności, o użytkownikach, o tym co się dzieje na gramsajtach itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 23:41, Inferno0009 napisał:

Socj0patch to kawał dobrej roboty oby tak dalej. Chodzi mi tylko o to, że podcast MyGramy
był o społeczności, o użytkownikach, o tym co się dzieje na gramsajtach itp. ;)

... a chłopaki pytają o tematy na kolejne odcinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować