Zaloguj się, aby obserwować  
NuuGGet

Inicjatywy wspólnego udoskonalania społeczności gram.pl :)

530 postów w tym temacie

Na początku było MyGramy, później pojawiła się Mniejszość Gramowa i Gramik, z czego tylko Gramik został. O ile nastąpił z tego co widzę sabotaż w jednej z inicjatyw, a dokładniej w Mniejszości, to MyGramy niestety z innego powodu, o którym już Joorg napisał, się niestety skończyła. Były jeszcze Kroniki Rotgardu, ale nie wiem czy jeszcze towarzysz Eskel będzie chciał kontynuować pomysł.

Gramik teraz na razie skupia się na trzech rzeczach: podsumowaniach tygodnia przywróconych jako Co W Gramsajtach Piszczy, Gramiku przedstawiającym nowych gramowiczów i konkursie na Wpis Tygodnia i Miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się tu ostatnio pozmieniało, coś doszło, coś usunięto, jakieś nowości? Siedziałem na strims.pl, fajna, mała społeczność, ale admin tak spieprzył tą stronę że wracam na gram jak syn marnotrawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z inicjatyw został tylko Gramik. Reszta z różnych względów już nie funkcjonuje. Wejdź na GS-a Gramika i tam zobaczysz jakie są nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ swego czasu jeden z użytkowników, skyline20 opublikował wpis o tym, jak bardzo rozczarowany jest serwisem gram.pl (i nie tylko on), w związku z tym pojawiła się propozycja, by każdy chętny wyraził swoje zdanie na ten temat i może napisał, co by chciał zmienić.

Rednacz Naczelny czuwa.

Oczywiście ja w zmiany nie wierzę, więc nie będę nic już sugerował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie strona zmartwychwstała i teoretycznie... Wyzwanie 52, które na początku było dobrym pomysłem do rozpoczęcia pisania na blogach/gramsajtach nadal trwa.

http://wyzwanie52.pl/

Pytanie tylko: ilu z biorących udział już sprostało wyzwaniu? Kilka osób na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 18:08, Muradin_07 napisał:

Jak widzicie strona zmartwychwstała i teoretycznie... Wyzwanie 52, które na początku
było dobrym pomysłem do rozpoczęcia pisania na blogach/gramsajtach nadal trwa.

http://wyzwanie52.pl/

Pytanie tylko: ilu z biorących udział już sprostało wyzwaniu? Kilka osób na pewno :)


Strona już dawno nie działa :P A kto miał pisać, ten pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt - tak naprawdę to cała inicjatywa z tym Wyzwaniem to tak trochę... niewypał. Po prostu wydaje mi się, że osoba, która tym wszystkim zawiadywała nieco nie ogarnęła tematu.

Ale za to są inne np. Karnawał Graczy Blogerów i to bardzo dobra sprawa. Nie mam czasu wziąć w tym aktywny udział, ale polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować