Zaloguj się, aby obserwować  
NuuGGet

Inicjatywy wspólnego udoskonalania społeczności gram.pl :)

530 postów w tym temacie

Cieszę się, że taka inicjatywa powstała i zaczyna naprawdę konkretnie działać, cieszę się, że Vilmar dodaje fajne funkcje do naszych przeglądarek (śmieszne jest to, że jemu i robowi006 przygotowanie tego typu rzeczy zajmuje dużo mniej czasu niż gramowym informatykom... czy oni się w ogóle czymkolwiek zajmują, tak naprawdę?), może jest szansa, że społeczność znowu będzie prężnie się rozwijać.

Na forum CD-Action wciskali mi kit, że niby tamto forum jest fajniejsze niż wiele innych, ale to nieprawda, bo tam community zamiast sensownie pisać wolała się bawić w durne gierki forumowe nabijające posty i zadawanie głupich pytań Smuklerowi czy Kormacze. Chociaż swoją blogosferę mają chyba bardziej rozwiniętą i bardziej promowaną niż tutejsze gramsajty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili plugin nie wyświetla ostatnich wpisów na Firefoksie i Operze (na Chrome wyświetla, ale tylko 4), ale mam to już namierzone i poprawione. W najbliższej wersji, oprócz dodania subskrypcji komentarzy na GS-ach, problem zostanie usunięty.

PS. Winnym tej sytuacji jest http://ja.gram.pl/Kirabaxior/190 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 19:22, Darkstar181 napisał:

Ty to chyba długo nie byłeś na tym forum... powyższych "wyjadaczy" (niektórzy z nich
doszli na forum 2 latka po mnie) też w zasadzie już nie ma. WW3PL czasami może zajrzy,
ale nie wypowiada się już specjalnie.
Soleila nie pracuje na gramie od 4 lat dla Twojej informacji.

Bez przesady - zaglądam wszędzie tam, gdzie o mnie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 15:41, Janek_Izdebski napisał:

Ale myślę poważnie nad założeniem takowego. Dlatego pytam. Coś w tym złego? :)


Tak, bo szkoda marnować ich czasu, jeżeli będziesz im zawracać głowę layoutem, a na koniec i tak się rozmyślisz i gramsajta nie założysz :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[yawn]

Nawet sobie podowcipkować nie można, bo już jakieś baksy przychodzą i głowę zawracają... Zajmij się lepiej swoim gramsajtem, OK? A nie wtyczki psujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 01:10, Revanchist napisał:

Tak, bo szkoda marnować ich czasu, jeżeli będziesz im zawracać głowę layoutem, a
na koniec i tak się rozmyślisz i gramsajta nie założysz :P.

To już nie dowcipkuj tak, ok? ;) Wyjaśniłem już, dlaczego zapytałem. Naprawdę nie wiem, co może być w tym złego... A jeśli bym się rozmyślił, co do GS-a, nie omieszkałbym tutaj o tym poinformować. :)

@Kirabaxior
Dzięki za wsparcie. Czy Revanchist zawsze tak ma ironizując i czepając się innych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 09:05, Janek_Izdebski napisał:

Dzięki za wsparcie. Czy Revanchist zawsze tak ma ironizując i czepając się innych?

ma cyklofrenię

nie śmiejcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować