Zaloguj się, aby obserwować  
NuuGGet

Inicjatywy wspólnego udoskonalania społeczności gram.pl :)

530 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2013 o 19:53, Wolus1 napisał:

Te tematy "je**ć pc" to ta wasza nowa inicjatywa? Nie powiem, ambitna w sumie, tylko
o co dokładnie w niej chodzi?

Wątpie, to pewnie jakiś "oburzony" się produkuje- spox, już zgłoszony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś się podzielić wpisem, zapraszam członek MG ocenia sytuację http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=969354&n=38 (osoby małoletnie proszone są o nie wchodzenie do wpisu, ze względu na wulgaryzmy oraz niski poziom wypowiedzi)

Od siebie dodam, a właściwie to Lenne wam powie w tym filmiku.
https://www.youtube.com/watch?v=NgTra6xNxaM

i to tyle EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 22:43, Sephrio napisał:

Zapomniałeś się podzielić wpisem, zapraszam członek MG ocenia sytuację http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=969354&n=38
(osoby małoletnie proszone są o nie wchodzenie do wpisu, ze względu na wulgaryzmy oraz
niski poziom wypowiedzi)

Od siebie dodam, a właściwie to Lenne wam powie w tym filmiku.
https://www.youtube.com/watch?v=NgTra6xNxaM

i to tyle EOT


Dziękuje za reklamę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że ktoś próbuje uratować te forum. To jest prawie niemożliwe, ale kto wie, może się mylę. Niemniej po raz pierwszy od dawien dawna ta Wasza inicjatywa zmusiła mnie do napisania postu. W dodatku miłego i bez uszczypliwości, co rzadko się u mnie zdarza. Naprawdę gratuluję pomysłu i odwagi w próbie podniesienia forum, jeśli się wam to uda to naprawdę będzie można powiedzieć, że osiągneliście coś wielkiego. Spójrzmy prawdzie w oczy, strona zrobiła się jakaś taka mainstreamowa. Jakaś taka... hmm nijaka? Kiedyś zawsze było o czym pisać na tym forum (choć ze mną mało kto wdawał się w dyskusję :P), teraz jak czasami zdarza (a raczej zdarzało) mi się przeglądnąć jakiś temat to zastawałem pustkę. O dziwo dziś wchodząc na stronkę, po prostu z nudów, ujrzałem, że wiele tematów było żywych... No chyba, że to było jakieś złudzenie. Mimo wszystko, może ta wasza inicjatywa idzie w dobrą stronę. Pewnie starych wyjadaczy nie ściągnięcie z powrotem na forum, ale nowi wcale nie muszą być gorsi.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w ratowaniu forum. ;)


edit. po głębszych oględzinach, chyba jednak zdawało mi się że forum na nowo odżyło. :P Coś i tak tu pusto po 12 i tak. Rozumiem, że święta i w ogóle, no ale kiedyś było po prostu inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego, co tak z boku obserwuję wnioskuję, że na razie głównie ta inicjatywa dotyczy gramsajtów, a nie forum :D
Podobno na samo forum jeszcze przyjdzie pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum nie zmieniło się aż tak i raczej z tym będzie ciężko. Z prostego powodu, który już był podawany wielokrotnie - fora powoli wychodzą z mody, wchodzą media społecznościowe, grupy i tak dalej. Oczywiście jest grupa osób, która nadal na forach pisze, bo gramowe jest tego idealnym przykładem. Ale inne fora tematyczne np. to które kiedyś miałem przyjemność współprowadzić o koreańskiej muzyce żyło jakieś 2 lata do momentu rozwoju Facebooka. Potem wszyscy przesiedli się właśnie na to.

Gramsajty są łatwiejsze do ogarnięcia, bo jednak każdy coś tam skrobie i nowe blogi/gramsajty powstają cały czas. Dlatego też i społeczność jest łatwiej zaangażować, a ta która się wytworzyła na GSach też przelewa to w pewnym stopniu na forum. Zawsze lepiej się rozmawia z kimś, kogo jakieś poglądy znamy na dane sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 00:32, pawbuk napisał:

Tylko z tego, co tak z boku obserwuję wnioskuję, że na razie głównie ta inicjatywa dotyczy
gramsajtów, a nie forum :D

Ale jak się gramsajty podniosą to i forum myślę że też. Teraz ludzi tu mało, jak już ktoś pisze to przychodzi tu z problemami technicznymi bo gra mu nie działa. Kiedyś były luźne wątki, szło z każdym pogadać, moim zdaniem to forum jest zbyt grzeczne, byle przekleństwo i już się moderatorzy zlatują ''bo tu siedzą dzieci, nie klnij'', to mnie tutaj odrzuca chyba najbardziej mimo że to w sumie taka drobnostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę przekleństwa są aż tak potrzebne do wyrażania treści wypowiedzi? :D Nie jestem przekonany... Raczej są wyrazem chamstaw. Ok, jeśli ktoś trochę przeklina w mowie, ale żeby jeszcze w piśmie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... niekiedy aby wyrazić niektóre emocje są potrzebne, nawet te skrajne negatywne. Inaczej jest jak mówisz tak stosując zakręty jak przecinki w wypowiedzi, a inaczej jak zrobisz to raz i wyrażasz tym swoje emocje. Np. jeżeli ogólnie jestem postrzegany jako osoba kulturalna, z zasadami i zaczynam kląć jak szewc to oznacza, że zostałem doprowadzony do jakiejś ostateczności. Jeżeli będę robił to właśnie jako przecinki w tym co piszę czy mówię będę po prostu gburem i chamem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niektórych sytuacjach trzeba rzucić mięsem. Nawet nie chodzi o same przekleństwa już, całe forum jest takie na siłę ugrzecznione, wstaw zdjęcie cycków - ostrzeżenie/ban. Napisz słowo ''ped**'' - ostrzeżenie/ban. Litości, na forum nie siedzą same dzieci, poza tym w internecie gorsze rzeczy każdy ogląda. To mnie tutaj wkurza najbardziej, trzeba się pilnować żeby za głupotę nie polecieć, a kiedy Wojman tu ''rządził'' to dopiero było przesrane, bana dostałeś za fajkę w awatarze, no debilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Muradin_07, NuuGGet
Zgodzę się z Wami jeśli chodzi o przekleństwa, ale tylko używane w mowie :D Jeśli coś piszesz, to masz czas, żeby przemyśleć swoje słowa. Oczywiście, za pojedyncze takie słowo bym nie karał nikogo, ale za częstsze używanie przekleństw (nawet jeśli ktoś jest osobą emocjonalną) dawał bym ostrzeżenia, degrady, a w ostateczności nawet bany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post tego trolla - Aż korci żeby napisać ''jako król pozwalam ci wypi***''. :>

Boli mnie jeszcze to że admini mają forum gdzieś, kiedyś była Sol, napisało się jej że jest problem z tym i z tym - Zaraz było naprawione. Jakiś czas temu pisałem że mam problem z gramsajtami, odpisali że takie rzeczy są normalne na mojej przeglądarce i oni z tym nic nie będą robić. No cholera, oni są dla nas czy my dla nich? Nie siedzę tu już praktycznie w ogóle, czasami zajrzę tylko, wiesz się to to, na gramsajtach nie mam jak pisać bo się zwyczajnie tną, przeglądarki zmieniał nie będę bo takie problemy są tylko z gram.pl. Ta strona padła, równie dobrze mogliby już zostawić sam sklep, kiedyś były zjazdy forumowe, jakieś różne akcje organizowane, teraz wszyscy to olali i mają tą stronę w dupie, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to nie idzie w parze z upadkiem samego sklepu - odkąd Cenega weszła z Muve, a także doszły ciągłe promocje na Steamie, GMG itp. nie uwierzę, że gram.pl nie spadła znacznie sprzedaż :D
Co do Moderatorów - rzeczywiście dość rzadko się pokazują i zdarzało się, że przez kilka dni żaden nie reagował na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2013 o 21:36, pawbuk napisał:

Co do Moderatorów - rzeczywiście dość rzadko się pokazują i zdarzało się, że przez kilka
dni żaden nie reagował na forum...

akurat modków mamy sprawnych, przycisk zgłoś i z tego co mi wiadomo do 10 min i sprawa rozwiązana, bo jednak forum do małych nie należy a komu by się chciało czytać wszystko, gdzie należy pamiętać że oni nie pracują na etacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pisaniu też, ale takim bardziej blogowym. Na forum to prawie jakbyś rozmawiał w normalnie z kimś na żywo i kultury bym bardziej w tym miejscu wymagał. Nawet ostatnio dostałem odpowiedź w sprawie właśnie tekstów tych "ostrzejszych" na GSie MG :)

Czyli taki wniosek: na swoim poletku o wszystkim jak chce się pisać to niech się pisze w stosownych ilościach i dozując wszystko. Na forum publicznym wulgaryzmów nie używać. Akurat w moim przypadku dostałem degrada nie za swoje przekleństwo, które nie było skasowane w odpowiedzi. O niego urazy nie żywię, nawet uważam że było to słuszne bo dla przekleństw na forum miejsca być tutaj nie powinno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że nie pracują na etacie, ale może po prostu za mało ich? ;D Odszedł Wojman, który jednak trochę czasu spędzał na forum. Teraz to głównie widzę Isildura.
A zdarzały się takie chwile, że przez 2-3 dni moderatorzy nie reagowali :D
Mam nadzieję, że dzisiaj polecą kolejne bany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować