Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalna zapowiedź Hitman Trilogy HD to tylko formalność

16 postów w tym temacie

Adam Berlik

[Zaktualizowano] Amazon przyjmuje już zamówienia na Hitman Trilogy HD i podaje zawartość pakietu, jego dokładną datę premiery oraz prezentuje okładkę. Czekamy zatem na oficjalne potwierdzenie od Square Enix.

Przeczytaj cały tekst "Oficjalna zapowiedź Hitman Trilogy HD to tylko formalność" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to ja nawet nie wiem czy chciałbym aby Hitman w HD się na PC pojawił. Wolę grać w stare gry w starym stylu ze starą grafiką. Np. jakby mi ktoś w Silent Assassin zafundował grafikę HD to raczej bym nie był zadowolony. Ta gra jednak miała swój taki mały klimacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo 1 podrasowali przykladowo dosc mocno. Hitmana moze tez. Jednak faktycznie brak wersji PC (przynajmniej w tych zapowiedziach) to lekka porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak naprawdę to ja nawet nie wiem czy chciałbym aby Hitman w HD się na PC pojawił. Wolę
> grać w stare gry w starym stylu ze starą grafiką. Np. jakby mi ktoś w Silent Assassin
> zafundował grafikę HD to raczej bym nie był zadowolony. Ta gra jednak miała swój taki
> mały klimacik.

Miałem napisać co innego, ale po przeczytaniu twojego postu, w pełni się z nim zgadzam. Podobnie myślę o Baldur''s Gate EE. Jak dla mnie wyciskanie kasy od graczy przy niewielkim wysiłku twórców ;/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i wyciskanie, ale tak samo można powiedzieć o remasterowanych filmach. Niby nic nowego, a przecież widać różnicę gołym okiem. Poza tym cena jest w miarę, więc osobiście chętnie pograłbym w odświeżonego Hitmana. Mam tylko nadzieję, że będzie też wersja PC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są remasteringi i remasteringi. BG: EE jest tym w negatywnym znaczeniu.

Swoją drogą to ciekawe, że nie ma pierwszego Hitmana w zestawie za to powrócił Contracts którego nie uraczy się na (wirtualnych) półkach sklepowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 16:23, Berkel napisał:

A co z Codename 47?

Codename 47 nigdy się na konsolach nie pojawił, więc tworzenie wersji HD, opartej na wersji konsolowej jest niemożliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 16:32, Henrar napisał:

> A co z Codename 47?
Codename 47 nigdy się na konsolach nie pojawił, więc tworzenie wersji HD, opartej na
wersji konsolowej jest niemożliwe :)


Najprostsza i najlepsza odpowiedź. Może też szansa na zwrot Contracts na Steam? Podobno takie Vice City niedawno przywrócili.
Gorzej że po bliższym przyjrzeniu się Tobiaszowi dochodzę do wniosku, że to bezwłosy neandertalczyk.
Co się uwidzi to się nie odwidzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 17:08, SpecShadow napisał:

Najprostsza i najlepsza odpowiedź. Może też szansa na zwrot Contracts na Steam? Podobno
takie Vice City niedawno przywrócili.

Najprawdopodobniej - w końcu sytuacja z Contracts wynika z wygaśnięcia praw do wykorzystania jednego utworu. Skoro robią wersję HD na konsole, to oznacza, że ponownie wykupili licencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka nie wyjdzie na konsole bo jako jedyna część prezentowała jakikolwiek poziom trudności. Fakt, że za którymś razem z automatu wie się co i jak ale za pierwszym drugim razem wcale tak kolorowo nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować