Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Humble THQ Bundle wielkim sukcesem; sprzedano prawie 900 tysięcy egzemplarzy

33 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2012 o 14:43, Lfdracon napisał:

Te kody są giftowalne? Chętnie odkupię Darksiders, bundla nie zdążyłem kupić, bo ani
Paypal ani Google Wallet nie akceptowały mojej karty :/


Niestety nie zupełnie tak to działa... Akurat Darksiders było w paku i ponieważ wcześniej miałem zakupioną wersję od CDP to teraz mam 2 darksidersów na Steam...
Ale kody na Titan Quest czy Dawn of War są osobnymi kodami i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby komuś taki kod odstąpić. Ale nie przez gifta steamowego tylko standardowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, domyślam się, że nie chodziło Ci (i autorowi newsa też) o to, żeby kolejne studia były na skraju bankructwa i tak zdesperowane. :P Tylko że nie liczyłbym za bardzo na tak dobre zestawy gier za dowolną cenę od innych firm. Jeśli już, to jak sam piszesz - byłyby to gry, które się przestały sprzedawać i niekoniecznie są dobre (aczkolwiek mogę się mylić). Niewykluczone, że jakieś studio też coś takiego zorganizuje i byłaby to przyjemna niespodzianka, ale jednak nie nastawiałbym się na więcej tak dobrych okazji. :)

@Killyox
Jasne, rozumiem, że taka akcja sprawi, że gry THQ staną się przez jakiś czas odrobinę bardziej popularne i niektórzy zaczną się zastanawiać nad kupnem CoH 2 i nowego Metro. Problem w tym, że nie wiadomo, czy firma dotrwa do premiery tych gier. To na pewno zaprocentuje w przyszłości, pytanie tylko, czy w tej przeszłości znajdzie się miejsce dla THQ. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli ludzie wsparli firmę mimo tego, że była ona za online passami czy tworami typu ACTA? Trochę dziwna taka moralność...
Relicowi życzę wskoczenia na pokład Paradox. Po uśmierceniu serii Red Faction wydawca dla mnie nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie no, domyślam się, że nie chodziło Ci (i autorowi newsa też) o to, żeby kolejne studia
> były na skraju bankructwa i tak zdesperowane. :P

Tak, zdecydowanie nie o to mi chodziło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować