Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W które pozycje graliśmy najdłużej w 2012 roku?

24 postów w tym temacie

Ja tam najwięcej grałem chyba w... Rayman: Origins. Ale to raczej wynika z tego, że za wiele w tym roku nie grałem, a R:O do najkrótszych nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych grałem w tym roku tylko w Skyrim i WoW''a...

Najwięcej natomiast czasu spędziłem przy tankietkach w WoT oraz niestarzejących się dla mnie Combat Mission (głównie CMBB i nowe CMBfN) oraz WinSPMBT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 01:25, aope napisał:

Jak w załączniku :]

Sporo tych godzin, u mnie żaden tytuł (poza FM, ale tu ciężko stwierdzić ile czasu się naprawdę gra, a ile czyta newsy czekając na kontynuację zabawy) nie przekracza 100. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 00:28, Zgreed66 napisał:

Skąd oni mają dane o osobach latających do klopa??

TU-DU-DU. Jesteśmy obserwowani!

Ja też zdecydowanie najwięcej czasu spędziłem w tym roku przy Borderlands 2. Genialna gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz moja lista gier w które grałem najwięcej w mijającym roku:

CoD 4 (online)
BF Heroes (online)
GTA 4 EFLC

reszta gier w które grałem to takie bardziej przerywniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku chyba najdłużej grałem w Mass Effect 3. Ale to w większości dlatego, że najpierw przeszedłem grę standardowym male Shepem, potem pobawiłem się panią Shepard. I teraz będę jeszcze raz szedł ME panią w całości od jedynki do trójki. Co do Broderlands 2 to nadal w niego gram i zawsze znajdzie się coś do porobienia. No i Sleeping Dogs, Max Payne 3- długo się w to grało.

Jedyne w co długo nie grałem, a tak naprawdę to w ogóle nie grałem to Diablo III, ale chyba sobie kupię DIII na święta. To będzie zależało od wielu czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ze Lol ma ponoc 15 mln kont, a MW3 az tyle chyba nie sprzedalo (a moze i sprzedalo nie chce mi sie sprawdzac) i to gra z tamtego roku, a juz przeciez wyszlo nowiutkie, takie samo Black ops 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować