Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapomnijcie o wstępnym terminie wydania Mass Effect 4

6 postów w tym temacie

tak to jest jak ktoś strzeli z "ucha" teraz nie wiadomo tak do końca jak bardzo zaawansowane są prace nad ME4 i jaki jest realny termin wydania. Ale jak dla mnie, im później tym lepiej (dla samej odsłony) niech rzeźbią dopóki nie uznają że są gotowi wystartować, Ja poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie generalne to zwisa... Lubiłem, ba, byłem wręcz ogromnym fanem ME do czasu ME3... Niestety finałowa odsłona trylogii była średnio udana (i nie mówię tu o zakończeniu tylko o całokształcie gry) i nie niosła ze sobą żadnej satysfakcji z gry.
Teraz to czy robią, czy nie robią kolejnej części ME nie w zbudza we mnie większych emocji. Ok, jestem ciekawy w jakim okresie ME4 będzie umiejscowione i kim będzie protagonista, ale czy ten tytuł wyjdzie za rok czy za 5 to już wszystko mi jedno.
Wyjdzie jak wyjdzie, wtedy ocenię czy warto tym tytułem bardziej się zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 07:51, Phobos_s napisał:

A mnie generalne to zwisa... Lubiłem, ba, byłem wręcz ogromnym fanem ME do czasu ME3...
Niestety finałowa odsłona trylogii była średnio udana (i nie mówię tu o zakończeniu tylko
o całokształcie gry) i nie niosła ze sobą żadnej satysfakcji z gry.
Teraz to czy robią, czy nie robią kolejnej części ME nie w zbudza we mnie większych emocji.


Niestety mam to samo, w jedynce i dwójce było bardzo dużo eksploracji świata, jego historii. Czytałem dziennik w grze, ponieważ coś w tych grach mnie do tego zachęcało, wykreowany świat był zwyczajnie wciągający, nawet bez przygód Sheparda. Trójkę przechodziłem już w zasadzie jak liniowego shootera. I nie było to fajne.

Poza tym tak naprawdę zakończenie trójki nie napawa jakoś optymizmem względem świata czwórki. Jeśli gra będzie sequelem, to będą musieli odkręcać bardzo dużo z trzeciej części. Jeśli gra będzie równoległa do 1-2-3, to z kolei i tak będziemy wiedzieli, co się stanie ze światem.

Bleh, strzelili sobie w stopę robiąc takie, a nie inne ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jak wyjdzie to wyjdzie. Na nowego ME nie mam takiego parcia jak miałem np. na dwójkę. Tak więc mogę poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować