Zaloguj się, aby obserwować  
NuuGGet

God of War: Ascension

25 postów w tym temacie

Serii przedstawiać mam nadzieję nie trzeba. Ascension to najnowsza część GoW, opowiadająca o czasach gdy Kratos jeszcze był ''człowiekiem''. Kto czeka na premierę? Szczerze mówiąc, po przejściu GoW3 czekałem, teraz po jakimś czasie mój zapał się ostudził, ale minutę temu dostałem dostęp do bety. Zobaczymy co to za cudo. :)

Oficjalna strona gry: http://www.godofwar.com/verify_age/?next=/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 17:12, PanSzpieg napisał:

Beta waży 1400MB, dziwnie mało, mniej niż demo GoW3 na PSN. ;)

Gra już ktoś? Czeka ktoś w ogóle na tą grę? Gameplay wygląda nieźle.

http://www.youtube.com/watch?v=fAZcHQ3QDxw


Moim zdaniem wrzucanie na siłę multiplayera do gier pokroju God of War to chybiony pomysł ;). Martwi mnie, że większość materiałów promocyjnych skupia się multiplayerze a o kampanii z jednego gracza to były tylko materiały z E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro zagram to zobaczę tego multiplayera, ale jestem podobnego zdania, to w ogóle nie pasuje do GoW. No jakie tu mogą być tryby? Masowa wspinaczka na tytana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 17:28, PanSzpieg napisał:

Ja jutro zagram to zobaczę tego multiplayera, ale jestem podobnego zdania, to w ogóle
nie pasuje do GoW. No jakie tu mogą być tryby? Masowa wspinaczka na tytana? :)


Było dokładniejsza mowa na czym się ma opierać multi w GoWie (jakieś dzienniki developera), ale mnie multi nie jara więc nie wiem. Szkoda, że Kratos idzie w drugi plan na rzecz bezimiennych bohaterów z multiplayera.

Zagraj i napisz o wrażeniach (konstruktywnie), bo pismakom branżowym nie ma co już wierzyć :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2012 o 17:32, Bracio napisał:

Zagraj i napisz o wrażeniach (konstruktywnie), bo pismakom branżowym nie ma co już wierzyć
:P.

Jutro zagram to na pewno opiszę wszystko. Dzisiaj piatek, przydałoby się gdzieś wyjść to nie zaczynam grać bo znający życie mnie wciągnie. ;)

Też multi jakoś nie trawię, wolę singla, ale jak już mam dostęp do bety to nie wypada nie zobaczyć co i jak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2012 o 17:32, Bracio napisał:

Zagraj i napisz o wrażeniach (konstruktywnie), bo pismakom branżowym nie ma co już wierzyć
:P.

Pograłem ze trzy godziny, za bardzo nie ogarniałem, bo mi się łapska po wczorajszym trzęsą trochu,a le gra się świetnie. Są na razie dwa tryby: Czterosobowa napierdzielanka na arenie Herkulesa i drużynowa (4 na 4) napierdzielanka na arenie z przeszkodami. To pierwsze to coś w stylu gry Die by the Sword, startujesz ze swoim ekwipunkiem i walczysz z trzema innymi graczami. Co ciekawe, można dostać punkty za przychylność Herkulesa, korzystając ze skrzyń które się na arenie pojawiają, lub chwytać za broń którą zrzuca nam pod nogi. Walka nie różni się niczym od tego było w God of War III, mamy killstreaki, brutalne dobicia które wyglądają mega zajebiście.

Za punkty kupujemy i odblokowujemy zbroję (Oddzielnie, nogi, tors/ręce, głowa), miecze lub młoty i skille. W skillach mamy podział na Przedmioty, Relikwie i Magię, o tym nic powiedzieć nie mogę bo mam teraz 5 level i posiadam tylko pięść Aresa której nawet wykorzystać nie potrafię. :P Z tego co zauważyłem połowa graczy to Polacy, nawaliło się nas tam od cholery.

Klimatycznie to to samo co GoW, więc jak Ci się podobał to ta gra Ci przypasuje. Mi się jak na razie cholernie podoba, jest masa sprzętu jak na betę, bugów na razie nie wyczaiłem, najbardziej mi ten czterosobowy deathmatch przypadł go gustu jak na razie, ale to dlatego że na ten drugi tryb jestem za bardzo skacowany teraz, w tym pierwszym liczy się nawalnka więc filozofii żadnej w tym nie ma. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 12:52, PanSzpieg napisał:

ciach :P

Ciekawie, interesujące. Daje mi to trochę do myślenia, ale musiałbym sam spróbować. Niestety nie zapisałem się do bety :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 20:32, zerohunter napisał:

Oczywiście PS3 Exclusive?


Nie, wychodzi na X360. Jejku Santa Monica Studio jest własnością Sony więc wychodzi God of War wychodzi na konsole firmy Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 20:38, zerohunter napisał:

Kurde, że tez nie mam żadnej konsoli, esclusivy to największy ból graczy;/


Eksluziwy są jednym z wielu rzeczy motywujących do kupna danej platformy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu tego ponad 20 minutowego filmiku z poczatku gry to moge powiedziec jedno...jest moc, gra zapowiada sie genialnie i nie moge doczekac sie premiery..zobaczymy czy pobije genialna dwojke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 13:41, NuuGGet napisał:

Nikt w betę nie gra? :(


Coz..jakby nie patrzec to jest to slasher..Zawsze jego sila byl single player wiec wiesz..Nie jestem chyba jedynym ktory czeka na nowe przygody Kratosa tylko pod tym wzgledem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2013 o 23:38, Longer napisał:

Coz..jakby nie patrzec to jest to slasher..Zawsze jego sila byl single player wiec wiesz..Nie
jestem chyba jedynym ktory czeka na nowe przygody Kratosa tylko pod tym wzgledem ;)

Ale multi jest genialne, sam w ogóle się nie spodziewałem że się tak wciągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować