Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dirty Bomb - pierwszy gameplay z nowego dzieła twórców FPS-a Brink

10 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Splash Damage zaprezentowało gameplay z wersji pre-alpha swojego najnowszego shootera, Dirty Bomb. Materiał pokazuje różne rodzaje broni w użyciu, znalazło się też miejsce dla wozu opancerzonego.

Przeczytaj cały tekst "Dirty Bomb - pierwszy gameplay z nowego dzieła twórców FPS-a Brink" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche przypomina mi zmodernizowanego Counter Strike''a .... Ogólnie zapowiada się nawet dobrze, ale tym ''gameplayem'' nie wyrabia sobie pozycji obowiązkowej na półce, jednym słowem "na przecenie może kupie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Troche przypomina mi zmodernizowanego Counter Strike''a .... Ogólnie zapowiada się nawet
> dobrze, ale tym ''gameplayem'' nie wyrabia sobie pozycji obowiązkowej na półce, jednym
> słowem "na przecenie może kupie".
>
Może przecież wyglądać jak cs. Przecież to pre-alpha, a to jednak coś znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nic ciekawego nie pokazano. Przez większość cześć filmiku koleś strzelał z biodra i pomyślałem sobie, że mamy powrót do starych czasów, ale w pewnym momencie użył celownika. Jak dla mnie nie przypomina to zręcznościowego charakteru W:ET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie przydałaby się jakaś porządna multiplayerowa sieczka w realiach II WŚ. O ile kiedyś narzekano na przesyt rynku takimi grami, to teraz pomyślmy, kiedy ostatnio mogliśmy w coś takiego pograć? BF1942? ET? CoD2? Jeszcze piątka była, ale nie cieszyła się zbyt wielką popularnością. Nawet jakby, to też są to już zamierzchłe czasy.

Sama gra wygląda bez szału, niczym się nie wyróżnia. Design średnio przypadł mi do gustu, podobnie jak umiejscowienie rozgrywki w jednym mieście (i tak, że nie padło na Nowy Jork). O ile nie będzie to tytuł F2P, to nie wróżę jej sukcesu. No i kurcze - zróbcie w końcu remake ET, a nie zajmujecie się bzdetami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować