Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA: Vice City 10th Anniversary Edition - nowe klimatyczne arty z okazji premiery

11 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Zgodnie z obietnicą Rockstar upublicznił świeże materiały graficzne powiązane tematycznie z GTA: Vice City, które niedawno obchodziło dziesiąte urodziny. Jeżeli szukacie klimatycznej tapety, dobrze trafiliście.

Przeczytaj cały tekst "GTA: Vice City 10th Anniversary Edition - nowe klimatyczne arty z okazji premiery" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę kupiłem na ipada i trochę pograłem :) Kiedyś całą ją przeszedłem na kompie, świetnie się bawiłem i uważam za najlepszą część GTA :)
Niestety, wersję na urządzenia mobilne pogrąża trochę słabe sterowanie. O ile jeszcze jazda pojazdami nie jest najgorsza i po przyzwyczajeniu może sprawiać frajdę, to już strzelanie zrealizowano tragicznie :D Pewnie kilka misji jeszcze zrobię, a później już tylko będę sobie jeździł po mieście, bo super jest sobie przypomnieć miejsca, których się nie widziało już kilka lat, a w których się kiedyś tyle czasu spędzało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda ,że zwalili wersje na androida i nadal nie dali naprawionej.

Już jest "poprawiona wersja" GTA VC na Androida, niestety (jak zwykle) nie jest dostępna dla wszystkich urządzeń (dlaczego nie działa LG 2X?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 17:01, Zgreed66 napisał:

Nie można odpalić FHD w Vice City?

Oczywiście, że można. Tylko Steamowy San Andreas ma z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować