Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Klasyczny RPG Chaos Chronicles na pierwszym gameplay trailerze

27 postów w tym temacie

Już teraz gra wygląda naprawdę okazale i mega-klimatycznie. Aż mam żal do siebie, że dopiero teraz się o niej dowiedziałem. A tu trzeba dopisać kolejną pozycję do "Listy zakupów na 2013" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, poczekamy zobaczymy. Po średniej reaktywacji starej serii (baldur...) oczekuję od tego typu nowych produkcji przykładania się do szczegółów i fabuły przede wszystkim. W końcu to rpg. :) Ale po tym filmiku gra mnie bardzo zaciekawiła. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda wspaniale! Złożony inwentarz i złożone zarządzanie możliwościami postaci i ... mamy prawdziwego Diablo 3 ...od kogoś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że w dzisiejszych czasach ktoś będzie robić grę w tym stylu. Nic tylko czekać, jak będzie choć w połowie tak satysfakcjonujące jak kiedyś Icewind Dale, to już będzie miodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj Stwórco, żeby nie skończyło się tak jak z innymi produkcjami. Na początku szał, gra idealna, a po premierze/tuż przed nią to nic więcej jak kicz i chłam. Na razie mnie mają, i chętnie kupię, ale nim zacznę odkładać drobniaki, muszę zobaczyć jak to wszystko będzie wyglądało za parę miesięcy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, miejscówki wyglądają bardzo klimatycznie, w szczególności lochy. Natomiast co mnie raziło to wygląd postaci oraz potworów. Design''em odstawały od lokacji.
Mam nadzieję że w pełnej wersji produktu w/w modele będą prezentować się dużo lepiej, gdyż cała reszta sprawia wrażenie solidnie wykonanej. Czekam na kolejne zwiastuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piąty klasyczny cRPG który ma się ukazać na przestrzeni najbliższych dwóch lat. Przyznam że podoba mi się ten trend. Screeny wyglądają obiecująco i mam tylko nadzieję, że gra nie okaże się dungeon crawlerem z izometryczną kamerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować