Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seriale dla graczy #1 - The Big Bang Theory

61 postów w tym temacie

Aktualnie oglądam kilkanaście serialów, ale do tego nie mogę się przemóc. Irytował mnie jeszcze zanim postanowiłem dać mu szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rowniez uwazam ze seriale sa lepsze od filmow bo daja wiecej ogladania tego co dobre ;)

Sam serial nie wydaje mi sie szczegolnie odpowiedni dla graczy poza tytulem bo tego hardkorowym graczom rzeczywiscie brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO pierwszych kilka odcinków pierwszego sezonu było mocno przeciętnych, zniechęcających, dopiero później serial się rozkręcił, zaś szczyt osiągnął przy trzecim sezonie. O ile czwarty sezon dało się jeszcze oglądać, o tyle piąty był już niepokojąco słaby.

Założę się o dychę że w jednym z kolejnych artykułów w serii pojawi się IT Crowd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gości jest czterech i są fizykami"
Hę? Za serialem nie szaleję, a w życiu oglądałem ze 3 odcinki na krzyż ale nawet ja wiem, że to dwaj fizycy, inżynier i astrofizyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 17:49, Wiktor_Cegla napisał:

> kiedyś był porządnie hipsterski
>
> teraz już nie warto

Co to znaczy: "porządnie hipsterski"? :)) Że nie wiedziało o nim aż tyle osób? :)


Teraz bycie hipsterem jest zbyt mainstreamowe :D

A co do serialu to warto pooglądać, można się pośmiać (szczególnie z Sheldona :P), Comedy Central byatch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co według mnie powinno się znaleźć w tym zestawieniu? Genialny serial youtubowy ''''The Guild'''' czy wyżej wymienione ''''Video Game High School'''' oraz parę innych seriali, które ukazują się na youtubie - nie są przepełnione komercyjnym gównem a niektóre to prawdziwe perełki. Co do ''''Big Bang Theory'''' to oglądam w ramach porcji amerykańskiego humoru, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę "Breaking Bad". Nie ma tam nic o graczach (no, niektórzy bohaterowie chwilami grają), ale zabija każdy inny serial poziomem aktorstwa, atmosferą i fabułą. Przede wszystkim nie traktuje widza jak idioty i nie tłumaczy, co bohater właśnie czuje. Nie rozumiesz - trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 20:25, dark_reven napisał:

Wesoły serial ale dla mnie numerem jeden pozostaje ID Crowd.

Coś mocno jesteś na bakier z tytułem jak na osobisty "numer jeden".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wesoły serial ale dla mnie numerem jeden pozostaje ID Crowd.
> Coś mocno jesteś na bakier z tytułem jak na osobisty "numer jeden".

Wybacz zmęczony jestem po uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o seriale w przerwie między grami to serdecznie polecam "Fringe" - świetna produkcja, następca Archiwum X, a że większość gier opiera się na fikcji, myślę, że przypadnie do gustu wielu graczom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować