Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Europoseł Olejniczak obwinia gry o masakrę w Newton

240 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2012 o 16:49, NuuGGet napisał:

Tak, tak, dziecko, ty najlepiej wiesz co na mnie działa i co będę brał. Schowaj się w
swoim światku i nie wypowiadaj się (Przynajmniej nie w moim kierunku) na tematy na które
nie masz bladego pojęcia. EOT z mojej strony, bo nie mam ochoty bana dostać.


Ile masz kont, bo najpierw piszesz z nicku nugget a potem szpieg?

Za stary jestem na dziecko, za to tobie włączają się mechanizmy obronne gdy ktoś piętnuje twoje wady, przekonania i uzależnienia. Pisałeś że masz przerwy w paleniu, alkoholicy też robią sobie przerwy w piciu - to nic nie znaczy. Myślisz że nad tym panujesz a tak nie jest. Pracuję z ludźmi takimi jak ty. Zacznij szukać pomocy, porozmawiaj z psychologiem. Ale od niego pewnie też jesteś mądrzejszy. Sam zauważ że argumenty za paleniem przyjmujesz a tych przeciw nie chcesz słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 16:42, Corporal napisał:

Powiedz jeszcze dlaczego żaden z pracowników MONARU czy organizacji
pracujących z uzależnionymi od narkotyków nie wypowiada się za legalizacją?


to monar jest jakas wyrocznia w tym temacie ? O.o

obaj macie swoje swiaty... jeden nikomu krzydwy swoim paleniem nie robi i agituje za legalizacja, drugi wie lepiej co jest dobre dla drugiego czlowieka...

legalizować, nalozyc akcyze i zaprzestac publiczniego leczenia. w pupie mam palacych/bioracych, jak chca sie przekrecic w rynsztoku (nie kazdy, ale jakis % tak skonczy) to trzeba im to umozliwic. budzet moze tylko zyskac (wpywy bezposrednie, odciazenia sluzby zdrowia, odciazenie zakladow karnych, ogranieczenie przychodow przestepczosci zorganizowanej)

co do holandii i tamtejszych problemow. multi kuli promowanie przez ZSRE nie dziala. caly zachod od nas na to choruje. "rdzenni" holendrzy nie rozrabiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2012 o 16:57, Corporal napisał:

Ile masz kont, bo najpierw piszesz z nicku nugget a potem szpieg?

Po pierwsze - Kij cie obchodzi ile mam tutaj kont.
Po drugie - Jesteś taki mądry, a nie wiesz że istnieje tutaj coś takiego jak zmiana nicku?

Dnia 26.12.2012 o 16:57, Corporal napisał:

nie jest. Pracuję z ludźmi takimi jak ty. Zacznij szukać pomocy, porozmawiaj z psychologiem.
Ale od niego pewnie też jesteś mądrzejszy. Sam zauważ że argumenty za paleniem przyjmujesz
a tych przeciw nie chcesz słuchać.

Hahaha, pomocy to ty sobie poszukaj bo ktoś ci ostro w głowie namieszał, ja pomocy nie potrzebuję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2012 o 19:42, NuuGGet napisał:

Hahaha, pomocy to ty sobie poszukaj bo ktoś ci ostro w głowie namieszał, ja pomocy nie
potrzebuję. ;)


W nocy asystowałem przy wyłamywaniu drzwi do twojej koleżanki po fachu która próbowała popełnić samobójstwo a której ziomek zadzwonił po pomoc, ona też pomocy nie potrzebowała :) jej kompan mówił że laska lubiła sobie buchnąć, ale z głową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Panowie chcą się załapać na jakieś zbiorowe nagrody? To nie jest temat o uzależnieniach wywoływanych przez różne używki ani o legalności czy nielegalności palenia (nawiasem mówiąc taki temat istnieje -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=50090&u=2581 zanim jednak przeniesiecie tam swoją dyskusję powinniście uważnie przeczytać przypięty post), proszę wrócić do omawiania zawartości artykułu, jeśli nie macie w tym temacie nic więcej do powiedzenia to nie piszcie nic bo obecna dyskusja nie zaprowadzi was donikąd dokąd chcielibyście się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak on powołuje się na fox news to mnie zastanawia poziom IQ eurodeputowanego bo jakie gry oni oskarżają to wszyscy nawet zwolennicy takiego rozumowania -> O_O , oO , WTF??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 10:33, EmperorKaligula napisał:

śnij dalej, ze da sie ograniczyc dostep do broni dla szalencow ;)


Podejrzewam że gdyby w tym śmiesznym "kraju" prawo dotyczace broni palnej bylo takie, jak u nas, to tylu morderstw by nie było. Z drugiej strony ta nacja jest tak dziwna, że nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 10:44, Eff3ctiv3 napisał:

> śnij dalej, ze da sie ograniczyc dostep do broni dla szalencow ;)

Podejrzewam że gdyby w tym śmiesznym "kraju" prawo dotyczace broni palnej bylo takie,
jak u nas, to tylu morderstw by nie było. Z drugiej strony ta nacja jest tak dziwna,
że nigdy nic nie wiadomo.


No tak lepij żeby ludzie byli łatwiejszym celem dla bandziorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 10:33, EmperorKaligula napisał:

śnij dalej, ze da sie ograniczyc dostep do broni dla szalencow ;)

śnij dalej, że można się przygotować na atak szaleńca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 11:09, EmperorKaligula napisał:

zaproponuj lepsze rozwiazanie :) ja na obecna chwile lepszego dla ochrony dzieci nie
widze.

Zamiast koncentrować się na szczególe, niech Yankesi spojrzą na cały obrazek: ten pan nie ześwirował nagle. I nie zakosił broni policjantowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 11:43, zadymek napisał:

Zamiast koncentrować się na szczególe, niech Yankesi spojrzą na cały obrazek: ten pan
nie ześwirował nagle. I nie zakosił broni policjantowi...


czyli brak pomyslu na przeciwdzialanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 09:25, EmperorKaligula napisał:


Owszem. Tyle, że uzbroiłbym również m.in. ochronę i nauczycieli. Szaleniec ZAWSZE załatwi sobie broń, a szkoła z racji przepisów ZAWSZE będzie najprostszym celem, ponieważ nikt tam broni nie posiada a tym samym nie ma jak się bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 12:11, aope napisał:

Owszem. Tyle, że uzbroiłbym również m.in. ochronę i nauczycieli. Szaleniec ZAWSZE załatwi
sobie broń, a szkoła z racji przepisów ZAWSZE będzie najprostszym celem, ponieważ nikt
tam broni nie posiada a tym samym nie ma jak się bronić.


o uzbrojeniu i przeszkoleniu nauczycieli pisalem kilka stron wczesniej. a ten news to chyba pierwsze sensowna propozycja aby takim atakom przeciwdzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 11:48, EmperorKaligula napisał:

czyli brak pomyslu na przeciwdzialanie

Jest pomysł: zająć się samym problemem a nie incydentami. Działanie w skali kraju pozwoliło by ograniczyć dostęp do broni takim osobnikom. A to, że da się broń do ręki jakiemuś belfrowi wcale nie zniweluje zagrożenia: najwyżej gość zginie z gnatem w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 10:44, Eff3ctiv3 napisał:

Z drugiej strony ta nacja jest tak dziwna, że nigdy nic nie wiadomo.

Z trzeciej strony Jaruzelskie, Kiszczaki, Kanie i inne takie przybłędy im nie straszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 15:17, zadymek napisał:

Jest pomysł: zająć się samym problemem a nie incydentami. Działanie w skali kraju pozwoliło
by ograniczyć dostęp do broni takim osobnikom.


jakie znowu dzialanie w skali kraju ? zadanie aktualnego stanu zdrowia calej rodziny przez sprzedawce przy zakupie ? z tego co wiem matka byla normalna i nabyla bron w 100% legalnie.

Dnia 28.12.2012 o 15:17, zadymek napisał:

A to, że da się broń do ręki jakiemuś
belfrowi wcale nie zniweluje zagrożenia: najwyżej gość zginie z gnatem w ręku.


dlaczego szaleniec zabija w szkolach ? bo wie ze tam nikt nie ma broni i nic mu sie nie stanie. przyznanie broni kadrze nauczycielskiej zmieni i to duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować