Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

50 najlepszych gier 2012 roku wg magazynu Game Informer

17 postów w tym temacie

Gier w sumie nie produkuje się tak dużo jak choćby filmów, więc na tę listę załapać się może praktycznie każda "większa" produkcja, która nie była megabadziewiem. Mi brakuje przede wszystkim Legend of Grimrock, na którego bez zastanowienia zagłosowałbym we wszystkich plebiscytach na grę roku. Trochę dziwi też brak Risena 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista jak lista. Zresztą jeśli jest według daty premiery to nawet panowie z Gameinformera nie pokusili się o to, która gra była naj naj a która najgorsza z najlepszych. Ot 50 tytułów według nich zasługujących na wyróżnienie i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Civilization V: Gods & Kings"

Yy, serio? G&K to średniej wielkości dodatek i to nawet niesamodzielny. Zawartość też nie jest żadnym objawieniem, a jedynie tym, czego gracze dopominali się od premiery. No ale nie dziwię się tej ignorancji, bo rynkiem strategii GI po prostu się nie interesuje. Jakie pismo, taki ranking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Trochę dziwi też brak Risena 2.

Według recenzji GameInformera Risen 2 to jedno z największych rozczarowań roku, więc nie ma się co dziwić. Zerknij na World of Risen po więcej szczegółów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm sporo tych gier,ale ograłem tylko parę z tej listy.Assassin''s Creed 3 i Far Cry 3 daleko do najlepszych gier roku.Może tylko ja mam takie uczucie,ale od czasów Assassin''s Creed Revelations widzę w grach Ubisoftu monotonię.W Assassin''s Creed 3 wciągnąłem się na początku,ale przeszedłem wątek fabularny raz i dalej już niestety mnie nie ciągnie,by znów tą grę odpalić.Co do Far Cry 3 to jak na razie ogrywam tylko single player,ale za dużo rzeczy podobnych z asasynów upchnęli w tej grze i mam wrażenie jakbym grał asasynem w tropikach i gra mi się po godzinie nudzi.Grą,która pozytywnie mnie zaskoczyła w tym roku to Sleeping Dogs.Dobra fabuła,ciekawe postacie i misję poboczne zapewniły mi długie godziny grania.Ale to oczywiście tylko moja opinia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GDZIE JEST GRAVITY RUSH? Nie do przyjęcia jest brak GR na tej liście, ale za to jest LBP Vita, WWE 13(śmiech na sali) oraz Asura Wrath( śmiech na kontynencie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować