Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edge wybrał swoją grę roku. Są też wyróżnienia w innych, nietuzinkowych kategoriach

14 postów w tym temacie

Podobnie mnie rozbroiło z tymi widłami. Ale co do tego nie ma wątpliwości: było ciepło jak ta akcja z Mass Effect 3 wyskoczyła, hehe.

Ale bardziej mnie interesuje dopiero 10 miejsce dla Far Cry 3. Z drugiej strony bardzo mi się podoba czwarte miejsce dla Trials Evolution, które jest po prostu awesome podobnie jak trzeci XCOM: Enemy Unknown.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że Dishonored to fantastyczna gra! :D Nie mam pojęcia czy najlepsza w tym roku, bo we wszystkie produkcje nie grałem (pewnie nawet w 5% nie grałem), ale zdecydowanie warto jej dać szansę :D Dużo mówiło się, że Dishonored to taki tytuł pocieszenia dla osób, które czekają na Thiefa (w tym mnie, czego nietrudno się domyślić patrząc na mojego avatara), ale okazało się, że Arkane stworzyło naprawdę bardzo ciekawą i klimatyczną skradankę (lub typową grę akcji, jak kto woli), która podejrzewam, że dorobiła się sporego grona fanów i pokazała, że nie trzeba wcale się bać wypuszczania na rynek całkowicie nowych marek :)
Zdecydowanie więcej takich gier!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista dość ogarnięta. Specyficzna, bo to EDGE, ale ogarnięta. Raz jedyne tyttuły AAA, które są jako tako warte zagrania w tym roku, są: Far Cry, Dishonored i Borderlands 2. Zastanawiam się tylko co ludzie widza w tym Super Hexagon, ale whathever...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre nazwy (Spelunky, Super Hexagon, Hotline Miami) widzę chyba pierwszy raz w życiu. No i zabawne, że Dishonored odrzuciłem już na etapie pierwszych gameplayów i zapowiedzi, a tu tytuł zbiera tyle nagród. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Bo brakuje na niej CoD i Mario?

Nie, bo znienawidzone i odtworcze Ubi i Wargaming (slynny z afery z banowaniem uzytkownikow za kupno tanszego golda niz w oficjalnym sklepie) zostali wydawcami roku (rotfl), bo na liscie najlepszych gier calkiem zamieniono kolejnosc i zapomniano o wielu swietnych tytulach. Mysle ze to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >Bo brakuje na niej CoD i Mario?
>
> Nie, bo znienawidzone i odtworcze Ubi i Wargaming (slynny z afery z banowaniem uzytkownikow
> za kupno tanszego golda niz w oficjalnym sklepie) zostali wydawcami roku (rotfl), bo
> na liscie najlepszych gier calkiem zamieniono kolejnosc i zapomniano o wielu swietnych
> tytulach. Mysle ze to wystarczy.

Ale przeciez wiekszosc wydawcow takich jest. A ze niektorym czasem sie uda jakas w miare fajna gre wypuscic, to juz inna sprawa. Jednak calkowicie sie zgadzam, ze Ubi to szmaciarska firma. Ale to samo sie tyczy chocby EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować