Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezes THQ chwali się popularnością Saint`s Row: The Third

24 postów w tym temacie

> Ja akurat nie podzielam entuzjazmu, IMO to najsłabsza gra z promocyjnej paczki. ;p

No straszna kila. Zreszta Darsiders takze. Jednak CoH i Metro to swietne pozycje w tym zestawie. SR tez mialo kilka promocji na roznych platformach dystrybucji, wiec sztucznie podbili sprzedaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu "profesjonalny" news. To, że sprzedało się niemal 900 000 sztuk Humble Bundle nie oznacza, że tyle osób miało w pakiecie Saint`s Row: The Third. Tę grę dostawało się wtedy kiedy zapłaciło się przynajmniej średnią cenę, a cała masa osób na pakiet wydawała aż jednego dolara i tej gry po prostu nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja akurat nie podzielam entuzjazmu, IMO to najsłabsza gra z promocyjnej paczki.
> ;p
>
> No straszna kila. Zreszta Darsiders takze. Jednak CoH i Metro to swietne pozycje w tym
> zestawie. SR tez mialo kilka promocji na roznych platformach dystrybucji, wiec sztucznie
> podbili sprzedaz.
Darksiders to bardzo dobry tytuł. I wytłumacz mi proszę czym jest "sztuczne podbijanie sprzedaży''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 11:40, Boro666 napisał:

> Ja akurat nie podzielam entuzjazmu, IMO to najsłabsza gra z promocyjnej paczki.
;p

No straszna kila. Zreszta Darsiders takze. Jednak CoH i Metro to swietne pozycje w tym
zestawie. SR tez mialo kilka promocji na roznych platformach dystrybucji, wiec sztucznie
podbili sprzedaz.

Darksiders to akurat bardzo dobra gra. Tyle że nie miała takiego marketingu jak Cod...stąd gorsza sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 12:23, Harunia napisał:

Niech juz zbankrutuja, to nie bede musial czytac takich glupich newsow. Najslabsza gra
w paczce, a ten tu prezes jakies bzdury wygaduje.

Jakie bzdury? Podał liczbę sprzedanych egzemplarzy, którą kto jak to, ale on z pewnością zna. Jak czytam takie posty to rzygac mi się chce. Internet powinien być od 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 12:27, Witka1995 napisał:

> Niech juz zbankrutuja, to nie bede musial czytac takich glupich newsow. Najslabsza
gra
> w paczce, a ten tu prezes jakies bzdury wygaduje.
Jakie bzdury? Podał liczbę sprzedanych egzemplarzy, którą kto jak to, ale on z pewnością
zna. Jak czytam takie posty to rzygac mi się chce. Internet powinien być od 18 lat.

http://www.youtube.com/watch?v=prt1mN-UiYg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Darksiders to bardzo dobry tytuł. I wytłumacz mi proszę czym jest "sztuczne podbijanie
> sprzedaży''.

Bo jesli starasz sie o finansowanie do innej gry lub zwyczajnie probujesz podniesc swoja renome, to chwalisz sie wynikami sprzedazy. Problem w tym, ze gre mozesz sprzedac za 50 dolarow i za 50 centow. Tak wiec z marketingowego punktu widzenia np. 5 milionow kopii brzmi niezle, jednak nijak sie to przeklada na realne zyski. Tak wiec gra sie sprzedala swietnie, a mimo nie zarobila nic, biorac pod uwage koszty produkcji itd. Tak wiec jest to zwyczajne klapanie dziobem. Niech poda ile kopii sprzedali za 50 dolarow, to porozmawiamy. W kategorii 50 centow lepiej sprzedaja sie nawet jakies kuleczki na telefony komorkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza część z całej serii Saints Row :) Oczywiście czekam na kolejną część. Dla mnie, lepsze niż GTAIV. Zapewne jeszcze daleka droga do zapowiedzi czy czegokolwiek, ale odliczam każdy dzień :) Oby THQ powstało z popiołów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka i dwójka odrzuciły mnie swoim "ziomalskim" klimatem "yo". Nie dałem rady ich skończyć - jedynka była tak koszmarna, ze dałem sobie spokój po godzinie gry (jak nie krócej). Dwójka była nieco lepsza, ale i tak IMO słaba i nie dotrwałem do końca (chociaż chcę dać jej jeszcze kiedyś szanse, czeka w bibliotece steam). Do trójki byłem nastawiony mega negatywnie (że humor poniżej pewnego poziomu, powtórka "ziomalskim" klimatem z poprzednich części, jakże się myliłem...), jednak moje uwielbienie sandboksów zwyciężyło. No i MEGA zaskoczenie. Świetny, absurdalny humor (ale nie przekraczający tej cienkiej granicy między żenadą a śmiesznością, co jest wyjątkowo trudne przy takiej porcji absurdu), niesamowita dawka kreatywności ze strony autorów (niektóre misje to po prostu majstersztyk, a końcówka - kłaniam się wręcz), świeżość i - co bardzo istotne - obranie odmiennego od poprzedniczek kierunku (ta gra przestała być marną kopią GTA, wypracowała swój własny, niepowtarzalny styl). Bawiłem się wyśmienicie i kolejną odsłonę (podobnie jak trójkę) biorę "w ciemno" w preorderowanej edycji kolekcjonerskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też zamówię EK :) Przy trójce się wzbraniałem, ale teraz nie ma szans :D Najbardziej mnie wywaliło na plecy to, że można chodzić z rainbow dildo :D I w ogóle misje w dziwkarskim stylu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja opinia jest akurat zupełnie odwrotna. Saints Row pierwsze i drugie były trochę niedopracowane, ale miały fajny klimat i niezłą, nieliniową fabułę z dobrze wymieszanymi misjami na luzie i poważnymi. Trójka rzuciła to wszystko na rzecz biegania na golasa i okładania ludzi dildem. Fabuła była słaba, postacie zostały totalnie zepsute (Shaundi stała się suką, a sytuacja z Gatem to w ogóle porażka), a Steelport było po prostu... nudne, zwłaszcza w porównaniu ze Stilwater.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować