Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kup model czołgu firmy Revell, a otrzymasz grę World of Tanks wraz z cyfrowymi dodatkami

15 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Wargaming i firma Revell przygotowało specjalne specjalne zestawy świąteczne dla miłośników militariów. W niektórych modelach czołgów znajdziecie kody bonusowe oraz płytę z grą World of Tanks.

Przeczytaj cały tekst "Kup model czołgu firmy Revell, a otrzymasz grę World of Tanks wraz z cyfrowymi dodatkami" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Dobrze by było wiedzieć czy z dodatków mogą skorzystać osoby posiadające już konto. Bo jeśli nie, to lipa, skorzystaja tylko osoby które gry jeszcze nie miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa, nawet pomimo faktu, że modele te są niczym produkty "tesco value".
Kod jest zarówno dla nowych, jak i starych graczy z tego co mi wiadomo.

Jeśli całość mieści się w granicach 50zł, to można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 20:38, meryphillia napisał:

Fajna sprawa, nawet pomimo faktu, że modele te są niczym produkty "tesco value".
Kod jest zarówno dla nowych, jak i starych graczy z tego co mi wiadomo.

Jeśli całość mieści się w granicach 50zł, to można kupić.

Model widniejacego Tygrysa II kosztuje obecnie 36 zł i prezentuje się całkiem nieźle na zdjęciach z neta. Nie wiem ile będzie wynosiła edycja z Wot, ale wychodzi na całkiem niezły zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po sklejeniu i pomalowaniu praktycznie każdy model wygląda "ładnie". O ile uda się go tak złożyć...
Akurat ten rodzaj modeli revella jest stałym bywalcem supermarketów i dlatego nie jest najwyższych lotów. Jest po prostu tak wykonany by być tanim i łatwym do złożenia dla kilkulatka.

A bonus dla wotowych czołgistów nie jest na tyle wypasiony, by za model płacić więcej niż 50zł.
Jeśli za tyle go znajdę, to na pewno sobie kupię, gdyż dla mnie bonus złota będzie wyższy z racji iż dodanego prem tanka mam już od dłuższego czasu w garażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Revell nigdy nie umywał się do jakości Dragona a śmieszna sprawa właśnie składam takowego tygryska i jest boski ;]. Choć prawdę mówiąc w supermarketach dawno modeli nie widziałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby jakiś specjalista polecić, do produktów firmy Revell, jakieś dobre i w miarę tanie farbki oraz klej? Niedawno kupiłem dokładnie takiego samego Tygrysa jak na obrazku w newsie, ale nie mam czym go złożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 20:54, meryphillia napisał:

Akurat ten rodzaj modeli revella jest stałym bywalcem supermarketów i dlatego nie jest
najwyższych lotów. Jest po prostu tak wykonany by być tanim i łatwym do złożenia dla
kilkulatka.

oj dobra, pamiętajmy że połowa revelli w 1:72 pamięta jeszcze lata osiemdziesiąte i czasy matchboxa. "Tanie i łatwe do złożenia dla kilkulatka" to są Haty, plastic soldiery, czy "szybkie" zestawy Italieri lub zvezdy przeznaczone do gier, gdzie liczba elementów rzadko przekracza 10, a potrafią bić na głowę przekombinowane niekiedy dragony (wprawdzie to już była skala 1:35, ale sklejanie każdego ogniwa gąsienicy z 5 elementów ftw).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 21:33, RamboPL napisał:

Mógłby jakiś specjalista polecić, do produktów firmy Revell, jakieś dobre i w miarę tanie
farbki oraz klej? Niedawno kupiłem dokładnie takiego samego Tygrysa jak na obrazku w
newsie, ale nie mam czym go złożyć.

popatrz w sklepach modelarskich typu ibg, jadar, martola czy naście innych. jedna farba to koszt ok 4,5 zł (pactra np., dostępna w kolorze dowolnym - dobra, bo starczy woda z mydłem do umycia pędzli, w przypadku humbroli trza używać rozpuszczalnika), klej modelarski z pędzelkiem też coś koło tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mógłby jakiś specjalista polecić, do produktów firmy Revell, jakieś dobre i w miarę tanie
> farbki oraz klej? Niedawno kupiłem dokładnie takiego samego Tygrysa jak na obrazku w
> newsie, ale nie mam czym go złożyć.
Ja polecam farby akrylowe, nieważne jakiej firmy, może być Humbrol. Dużo szybciej schną niż emalie modelarskie, są łatwiejsze w użyciu i nie śmierdzą :) Tylko trzeba uważać, bo bez malowania kilku warstw i zbyt suchą farbą, zostają smugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. zero informacji od kiedy, linka do sklepu/oferty...
2. ale to pewnie dlatego, ze w US takie modele juz od roku mozna znalezc :) a w EU nadal nic nie wiadomo. Tzn konkretnie w naszym pieknym kraju :)
3. tak jak koledzy pisali wyzej: znajac nasza szara rzeczywistosc, to cena modelu z kodem na troszke golda bedzie tak wysoka, ze nas ten gold bedzie wynosil 2x wiecej niz normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tam zestaw podoba. W WoT gram może od tygodnia więc wszelkie dodatki są mile widziane. Jeśli chodzi o modele czołgów to akurat lubię niemal wszystkie, nie sugerując się tak bardzo tym, że Ravell jakość ma niższą niż Dragon czy Academy...
Chętnie za Tygryskiem się rozejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować