Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3: Dogrywka - recenzja

22 postów w tym temacie

Akurat zmodyfikowane pojazdy nazwalbym takze nowymi.. bo jednak improwizowany humwiee z CKMem I granatnikiem, na raz (przy czym strzelajac siedzi sie na zewnatrz to cos zupelnie innego;p i bawi sie tym takze inaczej:) a kusza po odblokowaniu dodatkowych pociskow tez jest calkiem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mam rozumieć, że żarty przy zapowiedziach "w tym dodatku nie będzie już systemu zniszczeń bo wszystko jest rozwalone fabrycznie" stały się prawdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, wiedziałem że kupując premium zostałbym mówiąc łagodnie oszukany, jak mają jakieś lepsze pomysły to je wrzucą do bf4 a nie do dodatków za które większość już zapłaciła, kupując kupę kota w worku... Szkoda bo to jest zmarnowanie potencjału gry, która mimo kilku poważnych i idiotycznych decyzji mogłaby być naprawdę świetna... Nigdy im nie wybaczę że posiadając edycję limitowaną, jestem gorzej traktowany niż ktoś kto kupił ed premium na promocji rok później, płacąc nawet mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałeś na ocenę 7.0 i myślisz , że dlc jest słabe ?. Aftermath jest najlepszym dlc do tej pory. Również nie zgodzę się , że tryb " szabrownik " jest nie udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak, jest po prostu genialny jak na symulator pola walki przystało...

Pfff. Jesteś kolejnym " graczem " , który ocenia coś , czego nie spróbował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 21:17, Gremo napisał:

Tak, jest po prostu genialny jak na symulator pola walki przystało...

"Symulator"? Nie gadasz chyba poważnie. BF3 to tylko arcadowy shooter, jak chcesz superrealizmu graj w ArmA II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak, jest po prostu genialny jak na symulator pola walki przystało...
idź do CoDa i nabijaj kill streaki jak na symulator pola walki,... BF nigdy nie aspirował do bycia symulatorem walki, symulatora to szukaj w ARMA lub Operation Flashpoint :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Armored Kill trochę mnie zawiódł ale ten dodatek już nie. IMO jest bardzo fajny

co do ostatniego dodatku czyli End Game... mam nadzieję że dostaniemy poza mapami i motocyklami kilka nowych broni... bo pomijając kuszę to w żadnym z dodatków nie było nic nowego w tej kategorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nie wszyscy się ze mną zgadzają, ale ja się będę jednak dalej upierał, że Szabrownik jest słaby. Moim zdaniem byłby dużo fajniejszy, gdyby broń respawnowała się losowo, a do tego dorzucono jeden element, którego brakuje - wyposażenie klasowe. Nie całe oczywiście (bo po co tu komu miny przeciwczołgowe?), ale kilka gadżetów w strategicznych punktach podgrzałoby atmosferę.
A tak kończy się zazwyczaj na tym, że nie znający mapy biegają wokoło bez sensu szukając czegokolwiek, a ci otrzaskani biegną tłumem w jedno, dwa miejsca. Szybko mi się znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takiego CoDa mam w przypadku Close Quaters i Aftermatch, takie właśnie tryby gry wprowadzają... Zawsze uważałem serie bf za coś lepszego niż tylko czysty arcade, a przynajmniej dawał do tego możliwości poprzez modowanie, a tutaj to wszystko leży, nieskończone pokłady amunicji w pojazdach są po prostu komiczne... Zawsze z działka dodatkowego w czołgu stzelało się prawym przyciskiem myszy, ale nie teraz trzeba zmienić broń, co w przypadku pojazdu przeciwlotniczego zmniejsza jego możliwości do 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Myuszasty to jest przecierz kwestia gustu:) Kazdy lubi co innego .. Dla mnie scavenger zastapil gun mastera jako tryb "na szybka rundke" gdy nie mam czasu i do tego sprawdza sie idealnie ;p(Przynajmniej nie jestem na straconej pozycji jesli nie dolacze na samym poczatku:D) Do dluzszego grania rzeczywiscie jest troszke nuzacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 13:07, Xeoo napisał:

Hej Myuszasty to jest przecierz kwestia gustu:) Kazdy lubi co innego .. Dla mnie scavenger
zastapil gun mastera jako tryb "na szybka rundke" gdy nie mam czasu i do tego sprawdza
sie idealnie ;p(Przynajmniej nie jestem na straconej pozycji jesli nie dolacze na samym
poczatku:D) Do dluzszego grania rzeczywiscie jest troszke nuzacy :)


A mnie się właśnie Gun Master zdecydowanie bardziej podoba. Do dziś do niego wracam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2012 o 15:16, Myszasty napisał:

A mnie się właśnie Gun Master zdecydowanie bardziej podoba. Do dziś do niego wracam.
:)


Heh sorki za napisanie źle Twojego nicka spieszyłem się pisząc posta:) Tryb owszem fajny gdy zaczyna się runde od początku (jak wspominałem):p do tego standardowa rotacja ma dwie bronie które nienawidze blisko początku :P ten wredny pistolet strzelający seriami i magnumke ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować