Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls - magiczny świat Tamriel

55 postów w tym temacie

Ja sie tylko do jednego słówka przyczepię - powinno być "Daedry", a jest "Deadry".

A poza tym to świetny tekst:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny tekst, a odniosę się do dwóch rzeczy:
1. Grafomaństwo, czy wszystkie książki w rzeczywistym świecie są szczytami literatury? Dotyczy to też kronik tip.?
2. Barbarzyńca prawnik, ależ to doskonałe wyjście. Cóż sprawiedliwość, sprawiedliwością, ale słuszność musi być po naszej stronie. Chociaż w tym wypadku prawnik to jedynie pozycja w hierarchi rodu, a nie funkcja jaką się tam sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 20:39, Kolotko Tanker napisał:

nie sądzicie że panstwo Septimów to taki remake Rzymu?

Jest ono w sporej części wzorowane na imperium rzymskim... popatrz na stroje strażników z Morka... Z resztą, to jest napisane w tekście artykułu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nie pałałem miłością do serii The Elder Scrollls. Gry Morrowindo podobne był posiadają jak dla mnie zyt rozbudowany świat. Gothica I przeszedłem 3 razy, obecnie gram w Gothica II. Natomiast w Morrowinda grałem 5 min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy tylko ujrzałem tytuł artykułu zapragnąłem go przeczytać. I muszę powiedzieć, że jako zagorzały fan tytułowje serii jestem ciut zawiedziony. Liczyłem na dużo większe podsumowanie, dużo większą dozę informacji, która tak ogromnemu światu z pewnościąsie należy. Wydaje mi się ,że autor potraktował całość po macoszemu. Screenów Obka i z Morro w rzeczywistości niemal nie m, pozostają tylko przereklamowane tapety. Proponowałbym jednak by trochę summienniej brać siedo pisania tego typu tekstów .


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 20:50, Seqiu napisał:

Ja tam nigdy nie pałałem miłością do serii The Elder Scrollls. Gry Morrowindo podobne był posiadają
jak dla mnie zyt rozbudowany świat. Gothica I przeszedłem 3 razy, obecnie gram w Gothica II.
Natomiast w Morrowinda grałem 5 min...

dokładnie tak mi ta gierka sie nie podoba wole gothica zdecydowanie ja odwrotnie niz ty teraz gram w gothica I a II przeszłem 2 razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast z tego artykułu cieszy to że skoro stracił CDP prawa do serii TES to jednak o niej nie zapomniał i nadal dba o graczy którzy kupili morka i spodobał się jego klimat,i jakoś to przeboleli że Obek należy do Cenegi. Swoją drogą Obek ma zupełnie inny klimat od Morka pragne to zaóważyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 22:33, OHNO napisał:

Achhhh ci pecetowcy, nie zrobią czegoś na PC, to nie istnieje...


No bo to w zasadzie prawda. Jak nie zrobią na PC to może na drutach ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze, nie grałem w Obliviona z powodu zbyt słabej karty graficznej, ale jak patrzyłem jak brt gra w Morrowinda było przyjemnie. Jednak wole Gothica i czekam teraz na G3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion jest tak samo dobry jak Morrowind po serji Gothic jest najlepszym tytułem na cRPG w takie gry nie mozna nie grac do to grzech jakich mało.
Ps Tak małego a daje tyle radosci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale jak gra przechodzi od CD-PROJEKT do cengi to wiele na tym traci np. brak spolszczenia nastepnej części. A co do TES-a giera miodna, ciekawa i wciągająca. A co do Oblivka i starych kart polecam artykuł www.oldblivion.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować