Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezes THQ w liście otwartym: - To dla nas nowy początek

14 postów w tym temacie

Musze przyznac ze te slowa brzmia bardzo szczerze i widac w nich troske o graczy.. Blizzard moglby sie czegos od nich nauczyc.. Az dziw bierze ze takie firmy padaja podczas gdy specjalisci od dojenia zbijaja kokosy... Widac ogol jest glupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 21:00, CDRV napisał:

Musze przyznac ze te slowa brzmia bardzo szczerze i widac w nich troske o graczy.. Blizzard
moglby sie czegos od nich nauczyc.. Az dziw bierze ze takie firmy padaja podczas gdy
specjalisci od dojenia zbijaja kokosy... Widac ogol jest glupi...

Ogół wybiera gry które mu pasują, nie ma w tym wielkiej filozofii ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metro, South Park to dość ciekawe pozycje w tym roku od THQ, najbardziej czekałem na Dawn of War III ale widze że pozostaną mi już tylko marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że im się jednak uda uratować jak najwięcej.

BTW, gratulacje pepsi. News ważny i wrzucony szybko, bardzo dobra robota. Myślę, że nie będę jedynym który powie, że właśnie takiej jakości oczekujemy od gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiś kilku lat THQ zbytnio się nie przejmowało losem graczy ...
Całkowite porzucanie wsparcia dla istniejących gier, ciągle nowe dlc stworzone tylko i wyłącznie w celu wydobywania kasy (DOW2)... długo by wymieniać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Od jakiś kilku lat THQ zbytnio się nie przejmowało losem graczy ...
> Całkowite porzucanie wsparcia dla istniejących gier, ciągle nowe dlc stworzone tylko
> i wyłącznie w celu wydobywania kasy (DOW2)... długo by wymieniać :p

Takie CoH2 ciezko nazwac gierka robiona dla masowergo odbiocy. Ale fakt, tez sie boje miliona DLC rodem z Warhammera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 17:04, Zgreed66 napisał:

Nie wiem co na to redakcja, ale IMO jest ok. Nie wiem, czy nie wolałbym
Take2 :)

Chciałbyś UPlay w PC-towych wersjach gier THQ? No way! :) Bethesda/ZeniMax, Square Enix, Take Two lub Warner - IMHO wybór którejś z tych firm byłby najlepszy. :)

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 17:37, Janek_Izdebski napisał:

> Nie wiem co na to redakcja, ale IMO jest ok. Nie wiem, czy nie wolałbym
> Take2 :)
Chciałbyś UPlay w PC-towych wersjach gier THQ? No way!

A co ci UPlay zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 18:08, Mercuror napisał:

A co ci UPlay zrobił?

A nie wiesz, że w maju b.r. wykryto w nim rootkita czy inne świństwo? Zrobił to bodajże ktoś z Symanteca, było o tym wiele notek prasowych.

Poza tym w UPlay najpierw musisz zainstalować grę (z płytek lub torrentów), a dopiero potem, po zakończonej instalacji, możesz wpisać klucz i przypisać ją do konta. Nie ma takiej funkcji jak "Aktywacja klucza produktu" znanej ze Steam czy Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 19:51, Janek_Izdebski napisał:

> A co ci UPlay zrobił?
A nie wiesz, że w maju b.r. wykryto w nim rootkita czy inne świństwo? Zrobił to bodajże
ktoś z Symanteca, było o tym wiele notek prasowych.

Ta, zapoznaj się z sytuacją jeśli powołujesz mi się na "wiele notatek prasowych". Uplay jest teraz zupełnie innym programem niż był na początku, ale najpierw trzeba to wiedzieć, prawda?

Dnia 21.12.2012 o 19:51, Janek_Izdebski napisał:

Poza tym w UPlay najpierw musisz zainstalować grę (z płytek lub torrentów), a
dopiero potem, po zakończonej instalacji, możesz wpisać klucz i przypisać ją do konta.
Nie ma takiej funkcji jak "Aktywacja klucza produktu" znanej ze Steam czy
Origin.

Dlatego oddajmy THQ EA, żebyśmy dostali za dwa lata Dawn of War MCVXII: Pink Emperor Crusade DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 19:55, Mercuror napisał:

Ta, zapoznaj się z sytuacją jeśli powołujesz mi się na "wiele notatek
prasowych". Uplay jest teraz zupełnie innym programem niż był na początku, ale najpierw
trzeba to wiedzieć, prawda?

Nieczęsto używam UPlay, więc mogę nie być na bieżąco.

Dnia 21.12.2012 o 19:55, Mercuror napisał:

Dlatego oddajmy THQ EA, żebyśmy dostali za dwa lata Dawn of War MCVXII: Pink Emperor
Crusade DLC

Napisałem w świeższym wątku o tej próbie przejęcia, że wolę by THQ został przejęty przez Warnera. Ta firma:

- ma pieniądze

- nie skompromitowała się jakimś większym szwindlem

- moglibyśmy się spodziewać adaptacji wielu filmowych IP będacych w ich posiadaniu

- ma świetnych, kreatywnych scenarzystów

- wydali świetnie przyjęte: gry z serii "LEGO", serię "F.E.A.R.", "Batman: Arkham City" czy najnowszy "Mortal Kombat".

Wystarczy, Mercuror? :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować