Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka drama wokół War Z - o co w tym wszystkim chodzi?

39 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2012 o 17:56, Mercuror napisał:

Ci do WarZ typowe cwaniaczki i krętacze, a ten od DayZ typowe emo. "O nie, zasypali
mnie pytaniami o moją grę, MAM DEPRESJĘ".

Nom. Jego wymówki są conajmniej pokrętne :<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przestańcie krytykować cały czas WarZ najpierw pograjcie ( ja mam ponad 70 godzin gry ) a dopiero piszcie a nie jak niektórzy poczytają i piszą negatywne opinie gram w tą grę i z patcha na patch widzę jak ta gra się zmienia po optymalizacje aż po dawanie nowych obiektów ta gra ma potencjał i nie jestem fan boyem warz a lubię też pograć w DayZ bo to są dwie dobre gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku było wiadomo że WZ jest kopią DZ ! I można było się spodziewać że będzie to gniot który bardzo szybko chciał wbić się na rynek jeszcze przed premierą DayZ ! Osobiście czekam na DZ z tego względu że na A2 grałem w to od początku i przypadł mi do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Może z depresją podejrzewam,że trochę przesadził,ale też by cię przynajmniej głowa
> rozbolała
> > i by ci entuzjazm opadł,gdyby po tygodniu w szpitalu miałbyć 5000 maili ze spamem
> o grę
> > (o tej samej treści).
> Masowe odpowiedzi, anyone?

Ale z ciebie zakichany cwaniak. Nawet nie masz pojęcia jaka to presja. Spróbuj sam coś wydać na co czekają tysiące graczy - no ale pewnie ty nie kumaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trudno oczekiwać pochwał, gdy człowiek wyznaczony do odpowiedzialności za projekt nie jest w stanie odpowiedzieć na proste pytania pismaków, zaś zignorować spam


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Butthurt? I weź stawiaj przecinki i szanuj język, ciężko się czyta Twoje wypociny.

Grałem obydwie gry - raz, że WarZ nie oferuje tego, co powinno, to jeszcze jakimś cudem jest bardziej zabugowane od DayZ. Gracze praktycznie nie wiedzą co strzeli twórcom do łba i co Ci postanowią kolejne wrzucić do ich, jakże niezbalansowanego, sklepiku. Już teraz gra przypomina bardziej Call of Duty w świecie zombie, masa graczy to prostacy, którzy chcą sobie postrzelać do wszystkiego i wszystkich, co chwila natykam się na cheatera, który psuje zabawę.
Większość krytyki jest uzasadniona - WarZ przegrywa w starciu z DayZ i przegrywa załużenie. Co z tego, że ma potencjał, skoro jest rozwiewany przez kolejne głupoty twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o The War Z to mam straszne mieszane odczucia. Zakupiłem ją jeszcze w pre-orderze na ich stronie i gram od tego czasu i ogólnie gra mi się fajnie. Jednak jest też wiele rzeczy denerwujących - rozmaite bugi, niezbalansowane PvP no i bezczelne kłamstwa Sergey''a...

A no i jeszcze jedno - jest to zdecydowanie tytuł dla graczy "hardkorowych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

komercja, gra zapowiada się fajnie, ale lada moment trzeba będzie płacić dolara za każdy wystrzelony nabój :P tak właśnie zabija się tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 10:59, Rems napisał:

komercja, gra zapowiada się fajnie, ale lada moment trzeba będzie płacić dolara za każdy
wystrzelony nabój :P tak właśnie zabija się tytuły.

Ty chyba naprawdę nie wiesz co znaczy komercja. To nie jest komercja, to jest zgraja ruskich s#$%#$^ów którzy chcą się jak najbardziej nachapać zanim wszyscy zorientują się że gra jest słabsza od darmowego odpowiednika. Szczerze powiedziawszy sądzę że gdyby pochodzili z jakiegokolwiek innego kraju niż Rosja to by dostali ogromny proces od Valve ze względu na straty wizerunkowe Steama i by się skończyło cwaniaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały problem z steamem i war polega na tym ze gre dodano na steamie jako pełną wersje, a znajduje się ona w fazie alphy... nawet nie bety, co do samej gry faktycznie jest to poniekąd spory klon dayZ, ale żeby mówić ze ta gra jest kiepska to przesada... ja mam przegrane 150h i powiem szczerze bardziej wciąga niż nowy CoD czy Diablo 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z tych zakupów których bardzo żałuje i dałem się wydymać. Nic o mikropłatnościach nie wiedziałem.. skoro zapłaciłem 15$ czy tam chyba dałem 19$ nie pamiętam to taka informacja by się przydała.

Teraz gra wygląda tak.. zaczynasz bez niczego.. giniesz od gościa który oszukuje w przeciągu nawet 30 minut zależy jaki respawn trafi się. Raz miałem tak że wszystkie postacie zanim w sumie zacząłem grać zginęły mi w 2h i co? no własnie nic.. kasa wydana i nie mogę grać bo muszę czekać ;| Wiem że z ekipą miałem pecha bo jak można 5 razy trafić od razu na grupę uzbrojonych gości ale jednak można ;P

Kirlen na steamie jest wiele takich gier przez to głupie greenlight ;/ i cześć z nich nie ma oznaczeń beta

Np. gra Towns

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> War Z nigdy nie bylo w Greenlight na Steamie. Skad wam to przyszlo do glowy?

Ja akurat nie mówiłem że WarZ było z greenlighta. Mówiłem że przez greenlight wiele gier lądujących w sklepie to gry beta lub niedokończone (niepełne). Więc skoro ekipa steama na to pozwala więc nie dziwi mnie "błąd" z WarZ i na pewno wiele będzie takich jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 10:18, Kafar napisał:

Ja akurat nie mówiłem że WarZ było z greenlighta. Mówiłem że przez greenlight wiele gier
lądujących w sklepie to gry beta lub niedokończone (niepełne).

Jedna, Towns. Coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straaasznie pozna odp. DayZ tez robi niby studio (Paru ppracownikow Bohemia i chyba 10+ osob). WarZ robia dwa studia (Arktos i Hammerpoint) plus FairFight ktory pomaga im .A tak wgl. Czy grales wgl w ktoras z tych gier? Bo wg mnie ArmA II/DayZ ma skopana optymalizacje a WarZ ma niepotrzebnego Titova . Choc od alphy WarZ jest juz o niebo lepsze ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować