Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gdyby Tarantino zrobił grę, wyglądałaby tak – gramy w Wet

17 postów w tym temacie

Tak jak sobie popatrzyłem to gra mi przypomina trochę Total Overdose, tylko że jest o wiele lepsza. Te efekty filmowe, zerwana taśma też klimatycznie super. Kurczę, aż człowiek żałuje że nie zagrał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 13:26, Demagol napisał:

A to jakiś problem jest w nadrobieniu zaległości?


Problem jest poważny: nie mam jeszcze PS3 ;] Jakbym miał, to zapewne bym nadrobił w pierwszej kolejności. A tak to zapewne zapomnę, przypomnę sobie za bardzo długi czas niespodziewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 13:32, Demagol napisał:

Rozumiem. Wet nie wyszło na peceta?


Tak jak było w tekście: niestety nie :/ Choć może to i dobrze, że nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 13:52, Maciej2801 napisał:

WET był super a przecież WET 2 został anulowany. A zakończenie jest fajne i bardzo nakierowuje
nas na to iż miała być 2 cześć

Ja kupiłem WET-a na premierę za 200 zł i nie żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie ten tytuł nie porwał? Tak, grałem w to i szczerze powiedziawszy nie rozumiem fenomenu. Jakaś tam gra akcji, ale ponieważ praktycznie wszystko jest tam wymieszane, nic nie jest dobre. Jak w życiu, jak coś jest od wszystkiego to jest do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wet było moim pierwszym demem na PS3 a zakupiłem konsole 2,5 roku temu. Nie urzekła mnie wtedy, albo nie mogłem się wkręcić w nią bo było wiele do ściągnięcia. Myślę, że teraz te 30 zł na grę uskrobię i przejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, cały czas myślałem że to jakiś syf, ale wygląda świetnie. Ściągnę demko z PSN i zobaczę co i jak, chociaż pewnie trudno dorwać tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować