Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seriale dla graczy #2 - Black Mirror

13 postów w tym temacie

Oglądałem ten serial już wcześniej i naprawdę polecam. Najbardziej podobał mi się 1. odcinek (wiem, że może to być dziwne...), ale pozostałe dwa też są ciekawe. W 2013 ma wyjść kolejny "sezon", mam nadzieję, że równie pomysłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kobiety powiedziały na przykład, że o miłości, choć przyznaję, że mi to nie przyszło do głowy."<----???

Czy Ty w ogóle oglądałeś 2 i 3 odcinek? on jest stricte o miłości, zazdrości, a technologia służy tam tylko za narzędzie okazując ludzi w dość groteskowy sposób, a bardziej ich nędzny żywot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ucieszył bym się gdyby powstał serial na podstawie gry "Ripper" tak btw.
Klimat troche jak z Blade Runnera, aktorstwo powala(Christopher Walken :D) ale sama gra trochę zbyt oldskulowa jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o tym serialu, ale już dodałem go do swojej Filmwebowej listy p.t. "kiedyś obejrzę". Być może przez cały ten czas omijał mnie kolejny świetny serial, dzięki za uświadomienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(...) Kredyty zdobywa się, uwaga, pedałując na stacjonarnym rowerku. W salach są one poustawiane w rzędach, a ludzie jeżdżą, (...)"

Pewne opowiadanie J. Zajdla opowiada o czyms podobnym, moze gdzies wzorowano sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym nabijaniem kasy na rowerkach to nie żadna nowość a tym bardziej science-fiction. Na świecie jest wiele hoteli, gdzie możesz popedałować na rowerze stacjonarnym i masz wtedy tańszy posiłek w restauracji hotelowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna seria, tylko odcinek o kamerze w oku był słaby i jakoś niezaskakujący.

Za to rowerki i szantażowany premier - na pewno warto obejrzeć. Nie wiem dlaczego autor artykułu wytyka leniwe tempo, być może dlatego, że s-f kojarzy się z filmami akcji. Black Mirror nie ma nadzwyczaj leniwej akcji, a jak na serial to nawet nieźle sobie poradzili z małym budżetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować