Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Moja prywatna gra roku - FEZ

10 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Hexadron rozpadł się na kawałki, które rozsypały się po całym świecie. Musisz go odbudować. (...) Podsumowując. Złote święcące kostki - bardzo ważne. Znajdź je wszystkie. Inaczej wszechświat przestanie istnieć, a Ty wraz z nim. Ale bez ciśnienia!

Przeczytaj cały tekst "Moja prywatna gra roku - FEZ" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 15:17, Drake29 napisał:

Szkoda, że nie ma na PC.


Ja mam gorzej, bo mam tylko kalkulator, a na niego nie ma żadnych gier :/ Konsole są strasznie tanie teraz, więc jak chcesz zagrać w wiele gier, których nie ma na PC to kup, a nie żalisz się na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 15:17, Drake29 napisał:

Szkoda, że nie ma na PC.

Konsole można teraz dostać za 600 zł, przestań narzekać.
No chyba że interesuje Cię tylko ta jedna gra, ale na konsolach jest wystarczająco dużo eksluzywnych tytułów by rozważyć ich zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FEZ to świetna gra ale popełniła jeden błąd który zresztą sam twórca krytykuje oraz inne studia które ten błąd popełniły np. Team Meat (Super Meat Boy!) czyli współpraca z M$.

Ci drugi dali radę się ogarnąć i wydać grę na steama natomiast ekipa FEZ tego raczej nie zdoła zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Szkoda, że nie ma na PC.
> Konsole można teraz dostać za 600 zł, przestań narzekać.
> No chyba że interesuje Cię tylko ta jedna gra, ale na konsolach jest wystarczająco dużo
> eksluzywnych tytułów by rozważyć ich zakup.

Sprzęt wolę mieć nie tylko do grania, dlatego nie zamierzam kupić konsoli. No, ale trudno. Jest wiele dobrych gier na PC. Zostaję przy PC, bo a) wielofunkcyjny b) gry są tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Szkoda, że nie ma na PC.
> Konsole można teraz dostać za 600 zł, przestań narzekać.
> No chyba że interesuje Cię tylko ta jedna gra, ale na konsolach jest wystarczająco dużo
> eksluzywnych tytułów by rozważyć ich zakup.

No, na Xboxie to jest wręcz "niesamowita" ilość ekskluzywnych tytułów, szczególnie tych z najwyższej półki... :D Magiczna formuła "Szkoda, że nie ma na PC." za każdym razem powoduje najazd na wypowiadającego/piszącego te słowa, tak jakby to miało dla kogoś znaczenie :D
Podpisano,
Szczęśliwy posiadacz PC, PS3 i Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować