Zaloguj się, aby obserwować  
bobek89

San Andreas Multiplayer

30 postów w tym temacie

Witam wszystkich fanów GTA:SA! Czy słyszeliście już o wydanym (oficjalnie z tego co wiem, nie jest to żaden pirat czy coś;) ) multiplayerze do San Andreas? A może juz nawet w niego graliście? Jak go oceniacie? Jak Wam się podoba? Jeśli o nim nie słyszeliście bądź nie widzieliście i byście chcieli zobaczyć jak to wygląda to Wasz szczęśliwy dzień :P Kumpel dał mi link do polskiej strony z której można pobrać MP i muszę przyznać że jest bardzo fajny, ale najlepsza zabawa jest jak gra się z kumplami przy włączonym "Team Speaku" bądź "Skype" bo samemu to tak mniej śmiesznie ale też bardzo fajnie :) Zachęcam do pobierania i dzielenia się opiniami na ten temat :) I żebym nie zapomniał:
to jest ta strona--> www.gtasite.pl . Jak ktoś ma zwykłęgo windowsowego explorera to niech zainstaluje jakiegos "firefoxa" lub "opere" bo jak wlazłem przez explorera to mi zaczęły okienka wyskakiwać (tak mi sie zdawalo ze przez to, ale w kazdym razie nalegam zeby miec cos innego niz explorera). Plik do pobrania jest bliżej dołu (tak gdzieś na 3/4 str) i link wyglada tak "Klient SA-MP 0.1b dla Windows (mirror)" (no chyba ze macie Linuxa to jest jeszcze niżej ;) ). Jak ściągniecie to instalujecie normalnie do folderu z SA i odpalacie :) Na dole są 3 zakładki - ulubione, internet oraz oficjalne. Oficjalna jest najlepsza od razu mowie :) Jak bedziecie chieli wejsc to Wam moze wyskoczyc male okieneczko, ale wtedy nacisnijcie CONNECT i grajcie :) Życzę miłego grania i nie zamknięcia tego tematu :) I oczywiście mnóstwa postów :P

Widzę niezbyt wielkie zainteresowanie tematem...a szkoda :(. No ale jak nikt się nie będzie wypowiadał to poprosze moderatora o zamknięcie.

Wersja 0.1b nie jest zbyt optymistyczna. Osobiście nie gram w San Andreas, ale może ludzi to ruszy... Tylko na jakiej zasadzie to działa, są serwery czy to jakoś idzie bezpośrednio?

Dlaczego nie jest optymistyczna? :) Gra wyglada fajnie, jak na wersje 0.1b ale mowie - żeby sie gralo NAPRAWDE fajnie trzeba grać z kumplami bo gdy sie zasówa po miescie jakims wozem lub helikopterem w kilku to wtedy jest zabawa.
Król Jabol --> jak na razie gram to widzę tylko "team deathmatch" (może zrobią coś innego w przyszłości). co do gry jeszcze - masz kilka grup, ktore mają przydzielony kolor. Do grupy należy kilka klas, którymi może być policjant, klaun i strażak (przykładowo, w grze może być inaczej). Jak wciśniesz literke "T" i coś napiszesz to zobaczysz jakim jesteś kolorem i grasz przeciwko osobom z innym kolorem. To tyle, ciekawe co z tego wyjdzie...

SA_MP jest fajny, wielką frajdę sprawia zabijanie żywych graczy, ale ma kilka wad:
1. Mnóstwo cziterów. Co trzecia osoba, na którą się tam natknąłem, to kodziarz.
2. Gracze mają za dużo zdrowia, trzeba oddać kilka serii z m4 w łeb, żeby padł.
3. Niektóre pojazdy, którymi sterują gracze zachowują się nienaturalnie (tzn. inaczej, niż w single player).

Dnia 11.02.2007 o 11:25, Wiksac17 napisał:

SA_MP jest fajny, wielką frajdę sprawia zabijanie żywych graczy, ale ma kilka wad:
1. Mnóstwo cziterów. Co trzecia osoba, na którą się tam natknąłem, to kodziarz.
2. Gracze mają za dużo zdrowia, trzeba oddać kilka serii z m4 w łeb, żeby padł.
3. Niektóre pojazdy, którymi sterują gracze zachowują się nienaturalnie (tzn. inaczej, niż
w single player).

Mógłbyś dać jakiegoś linka do tego patcha? Z góry THX!

Dnia 11.02.2007 o 12:31, Sonic1575 napisał:

Głupio będzie jeśli będą tam działały kody.
Masakra.

Z tego co czytałem to tam większość jedzie na kodach. Zakładam że to strasznie odbiera przyjemność zabawy!

W multi w san andreas to prawie 9 na 10 osob to cheater, wszyscy maja kody i tarainery przez co granie staje sie nudne. ja mam problem z myszka bo jak wejde do auta albo probuje strzelac to skreca mi caly czas w lewo. u moich kolegow tak nie ma
możecie cos poradzic??

Dnia 11.02.2007 o 12:29, TigerXP napisał:

Mógłbyś dać jakiegoś linka do tego patcha? Z góry THX!

Z tym linkiem to będzie problem. Osobiście nie ściągałem patcha, dostałem na CD od kumpla. Spróbuj w google pod hasłem: "sa-mp download" lub coś podobnego.

Dnia 28.02.2007 o 18:00, Sonic1575 napisał:

> Najważniejsze to w odpowiednim momencie cyknąć screena!
... i nietrafić gościa.

Ciężko zabić cheatera ;) Niestety aktualnie multiplayery są za bardzo dziurawe ;)

Ah, ciężko. Najpierw trza dobrać się do miotacza ognia (ogień działa na cheaterów), a potem spalić żywcem dziada!

mam problem jak nacisne official i nic nie wyskakuje a jak internet to jest tego pelno ale jak wlacze to widze obraz z gury i pisze ze mam złoł wersje co mam zrobic !!!
z gury dziekuje za odpowiedz

Dnia 15.09.2007 o 17:35, reykan napisał:

Lepiej pouczyłbyś się ortografii, no ale dobra. Podstawowe pytanie: czy masz oryginalną wersję
gry?

otografi ja nielubie i nie mam oginalki ale widzialem ze graja na pirackich

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować