Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Życzenia świąteczne od Rockstara – w prezencie nowe screeny z GTA V

37 postów w tym temacie

Adam Berlik

Rockstar Games życzy nam wszystkim Wesołych Świąt i serwuje pięć nowych screenshotów z Grand Theft Auto V. To niewątpliwie dobry prezent dla wszystkich graczy czekających na nową odsłonę serii.

Przeczytaj cały tekst "Życzenia świąteczne od Rockstara - w prezencie nowe screeny z GTA V" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czego, jak czego, ale łodzi podwodnej w GTA jeszcze nie było. Ba! chyba nawet w żadnym innym sandboxie nie było tego sprzętu. Mała zabawka, a czuję, że będzie cieszyć. Duże zaskoczenie jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screen z samolotem wygląda jak wycięty z BF3 :)
Łódź podwodna bardzo mnie ucieszyła, no i strój do nurkowania hehe
Oj czekam
ps: Wesołych Świąt wszystkim!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że zrobią coś z tymi bezsensownymi zapisami gry . Giniesz i zaczynaj wszystko od nowa. Te screeny są podrasowane lub z wersji PC ( której nie zapowiedzieli ) . Konsola nie da rady takiej grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We are living in yellow submarine... :D

Ale to fakt: łódź podwodna jest spoko i mam nadzieję, że nie będzie tylko i wyłącznie takim bajerkiem-ciekawostką. Już nawet widzę dla niej zastosowanie w jednej z misji. No i ostatni screen mi się bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2012 o 13:32, fenix00 napisał:

nie da rady takiej grafice.

To sobie zobacz Uncharted a nie gadasz bez sensu, jak programiści sa dobrzy to wszystko się da zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 13:32, fenix00 napisał:

Mam nadzieję że zrobią coś z tymi bezsensownymi zapisami gry . Giniesz i zaczynaj wszystko
od nowa. Te screeny są podrasowane lub z wersji PC ( której nie zapowiedzieli ) . Konsola
nie da rady takiej grafice.



Zobacz sobie RDR''a, w którym były checkpointy, albo dodatki do GTA IV :). Co do grafiki, jakoś BF 3 pociągneły i nie miały z tym problemu a jest prawie na równi z kompami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF3 na konsoli nie ma co się równać z PC''tami (brak AA słabe cieniowanie i oświetlenie). A poza tym screeny nie robią wrażenia i już pokazują że konsole już dużo nie potrafią. Słabe wygładzenie i poszarpane kontury, mało szczegółowe tekstury, a oświetlenie, też szału nie ma. Crysis z 2007 roku na pecetach lepiej wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 2 dni temu PS3 :) i już widać na pierwszy rzut oka, że te screeny to rendery z PC... :D i wesołych wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować