Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Życzenia świąteczne od Rockstara – w prezencie nowe screeny z GTA V

37 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2012 o 14:40, Chopek napisał:

Kupiłem 2 dni temu PS3 :) i już widać na pierwszy rzut oka, że te screeny to rendery
z PC... :D i wesołych wszystkim życzę!

Hahahahahaha, masz PS3 od dwóch dni i już zgrywasz eksperta....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 15:05, NuuGGet napisał:

Hahahahahaha, masz PS3 od dwóch dni i już zgrywasz eksperta....?

Bywają tacy eksperci co konsoli nawet na oczy nie widzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 15:48, KingShaq32 napisał:

Mam szczerą nadzieję, że tego rekina będzie można upolować :D

Pewnie tak, nie wyborażam sobie żeby zwierząt się nie dało ubić.
Biedaczyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 15:48, KingShaq32 napisał:

A ten samolot to krzyżówka F-16 z F-15, tak mi się wydaje ;)


Raczej krzyżówka F-16 z F-35.
W końcu ma to być stara dobra Hydra, czyli VTOL. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Mam nadzieję że zrobią coś z tymi bezsensownymi zapisami gry . Giniesz i zaczynaj
> wszystko
> > od nowa. Te screeny są podrasowane lub z wersji PC ( której nie zapowiedzieli )
> . Konsola
> > nie da rady takiej grafice.
>
>
> Zobacz sobie RDR''a, w którym były checkpointy, albo dodatki do GTA IV :). Co do grafiki,
> jakoś BF 3 pociągneły i nie miały z tym problemu a jest prawie na równi z kompami.

Naprawdę zacny żart, milordzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam nadzieję że zrobią coś z tymi bezsensownymi zapisami gry . Giniesz i zaczynaj wszystko
> od nowa. Te screeny są podrasowane lub z wersji PC ( której nie zapowiedzieli ) . Konsola
> nie da rady takiej grafice.
Umarłem ile ty masz lat bo jak tyle co wiedzy to wszystko jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 21:13, Chopek napisał:

Już po dwóch dniach można zauważyć kolego, że niestety ale to konsole powoli zaczynają
nie wyrabiać :)

Ty chyba naprawdę nie grałeś w Uncharted albo Red Dead Redemption...

Co do screenów to już je widziałem na Rockstarowym profilu ale nadal: Łódź podwodna??? Hell Yeah!!! Rekinki jak w "Szczękach"?? Triple Heal Yeah!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 23:33, Kajmal napisał:

Naprawdę zacny żart, milordzie;)

Odezwała się osoba, która konsoli obecnej generacji nie widziała na oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 10:14, Henrar napisał:

> Naprawdę zacny żart, milordzie;)
Odezwała się osoba, która konsoli obecnej generacji nie widziała na oczy :D


Odezwała się osoba która wie tyle, co ja o całym wszechświecie i do tego jeszcze widziała porównanie, tej produkcji na obu platformach.;)

PS:A to jest dość oczywiste, że te staruszki nie wyrabiają, bo taki BF3, czy chociażby W2 pokazał jak są już wielkie różnice pc vs konsola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dużo lepiej niż GTA4 które było zwyczajnie brzydkie, od oświetlenia i cieniowania zaczynając.

Łodzie podwodne? Jestem ciekawe jak to będzie praniu się przedstawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 12:29, Kajmal napisał:

Odezwała się osoba która wie tyle, co ja o całym wszechświecie i do tego jeszcze widziała
porównanie, tej produkcji na obu platformach.;)

A na co mi porównania?
Człowieku, ja w to grałem na każdej platformie i widziałem te niby ogromne różnice w wyglądzie. Chyba tylko wersję na PS3 da się łatwo odróżnić od reszty, bo jest rozmazana przez AA.

Co do BF3 - jedyną widoczną różnicą jest liczba graczy. Do oceny grafiki w większości przypadków trzeba lupy. Wiedźmin 2 z kolei - nie rozśmieszaj mnie. Widziałeś wersję na X360? Ogromnych różnic tu nie ma a wersja PCtowa ma nieporównywalnie większe wymagania od konsolowej wersji przy niewielkim skoku jakościowym. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Człowieku, ja w to grałem na każdej platformie i widziałem te niby ogromne różnice w

Dnia 25.12.2012 o 15:26, Henrar napisał:

wyglądzie.


Jeśli masz w świeta nadmiar wolnego czasu to przekop się przez archiwum z roku 2011 gdzie "nasz kolega" Kajmal zachwycał się gameplayem BF3 z X360 myśląc, że to z wersji PC :) To tyle w kwestii ogromnych różnic ;-) Trochę żałuje, że nie dałem tego topicu do ulubionych, bo to prawdziwa perełka była :)

Co do tych screenów - może i to są faktycznie bullshoty muśnięte fotoszopą, ale spokojnie jestem w stanie uwierzyć, że to wersja konsolowa, gdyż:

1) są w rozdziałce 1280x720, czyli typowe dość konsolowe hd-ready

2) ograłem wzdłuż i wszerz na iksie RDR i te screeny to mniej więcej poziom tej gry - ciut lepiej bo jednak "latka lecą"

Generalnie to nie widzę tutaj niczego czego konsola nie mogłaby uciagnąć - jeśli coś mnie trochę martwi to prawdopodobna "żonglerka" płytami (nie dotyczy wersji na PS3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować