Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Slender: The Arrival - nowy teaser trailer kontynuacji słynnego horroru

31 postów w tym temacie

Kolejna gra, która jest super, ale w nią nie zagram. Powód: za słabe nerwy na takie zabawy :/ To tak samo jak będzie z nową Amnesią: gra zapowiada się smakowicie i genialnie, ale podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie włączam trailera, bo wiem że będzie to symulator otyłego amerykanina z chińską latarką i bez jakiejkolwiek broni, uciekającego przed kiepsko zanimowanym i obrzydłym Slenderem.

Amirite?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 21:41, Damianuss1 napisał:

Uwielbiam takie gry.

Spoiler

Oglądać na youtubie :>.



Ja lubię na żywo

Spoiler

jak ktoś gra, drze się na cały regulator, a ja leżę ze śmiechu

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bwahaha. Sequel gry o łażeniu po lesie. Nie mogę. xDD
> Gry-horrory właśnie upadły.

Upadły?To jest właśnie dobry horror.Ja przed zagraniem tak samo gadałem, ale już zagrałem, to wyskoczyłem z krzesła, zdrętwiało mi dosłownie wszystko i mało zawału nie dostałem.I tak przeczytałem dwa komentarze i widać, że sugerujecie się tylko na jakiś filmikach z youtube.A powracając do tematu, to ta część zapowiada się genialnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 23:42, Kajmal napisał:

Upadły?

Osobiście wolę kiedy napięcie jest budowane stopniowo, w Slender tego nie ma, wszystko sprowadza się do kolesia wyskakującego zza krzaka. Ale to kwestia gustu.

Najbardziej będę się śmiał jeśli twórcy gry będą sobię życzyli pieniądze za ten sequel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawie, czy również ta część będzie darmowa. Wątpię, bo kasa omamia każdego.

No faktycznie, jakim prawem twórcom gier zachciewa się brania pieniędzy za swoją pracę?! Skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzyli pieniędzy, to jest biznes jeśli wykonam dobrą pracę to coś by się chciało w zamian. Świat twórców gier nie jest organizacją charytatywną zbytnio, wezmą coś za to, ale na pewno np. 1-2 euro. To nikogo nie zbawi, tyle się wydaje na batonika lub burgera w dzisiejszych czasach a jeśli tą grę kupi 2000 osób to już się robi niezła kwota :) A gra ciekawa i w rozsądnej cenie kupie, dobra na imprezy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 00:04, jendrek1988 napisał:

Ciekawie, czy również ta część będzie darmowa. Wątpię, bo kasa omamia każdego.

Bo przecież branie pieniędzy za wykonaną pracę jest naganne. Dorośnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tylko że to jest gra na podstawie creepypasty, mitu Slendermana który był powszechnie
> znany w internecie na długo przed powstaniem tej gry.

Idąc takim tokiem rozumowania powinniśmy dostać za darmo Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth, ponieważ jest na podstawie opowiadania H.P. Lovecrafta. Lub też twórcy The Walking Dead również powinni rozdawać swoją przygodówkę za darmo, ponieważ jest oparta na komiksie o tej samej nazwie.
Przepraszam, ale zwyczajnie nie kupuję takiego toku myślenia. :)
I nie, nie przekona mnie to, że teoretycznie mit Slendermana był "darmowy". Z tego co wiem, to sama idea nie zrodzi grafiki, dźwięku, etc. etc.

EDIT: Miało być odpowiedzią, a wyszedł normalny post. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 11:01, Przedlack napisał:

> Tylko że to jest gra na podstawie creepypasty, mitu Slendermana który był powszechnie

> znany w internecie na długo przed powstaniem tej gry.

Idąc takim tokiem rozumowania powinniśmy dostać za darmo Call of Cthulhu: Dark Corners
of the Earth, ponieważ jest na podstawie opowiadania H.P. Lovecrafta. Lub też twórcy
The Walking Dead również powinni rozdawać swoją przygodówkę za darmo, ponieważ jest oparta
na komiksie o tej samej nazwie.

Twórcy CoC i The Walking Dead zapewne zapłacili za prawa do marki. Mit o Slendermanie zrodził się z kilku zdjęć na forum i zaczął żyć własnym życiem. Marble Hornets, EverymanHYBRID i inne dzieła z kanonu robili zapaleńcy, za darmo. I nagle przychodzi Blue Isle/Parsec Productions i chce trzepać hajs na ich dorobku. Serio nie widzisz w tym nic złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 11:30, Outlander-pro napisał:

>Serio nie widzisz w tym nic złego?

Myślę, że twórcy Titan Questa powinni płacić tantiemy Homerowi. Skandal!

Dobre. :P
Ale nie chodzi mi tutaj o kasę a bardziej o fakt wykorzystywania czegoś co ludzie stworzyli i rozwijali bezinteresownie do celów komercyjnych.

Tak czy inaczej, chyba nawet nie wiadomo czy sequel będzie płatny więc chyba nie ma co dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 09:48, Rzygthul napisał:

Grafika lepsza to może i fabuła jakaś będzie


Ja widzę to tak: po prostu główny bohater przybywa (nie wiem, to mi wyglądało jak obozowisko harcerskie XD), gdzie podobno straszy Slenderman- legendarna kreatura bez twarzy pojawiająca się ni stąd ni zowąd. Jak to zwykle bywa mówi: "łeee tam taka bujda na resorach, pewnie dzieci straszą żeby po nocy po lesie nie łaziły" i sobie idzie do lasu. A wraz z tym zaczynają się kłopoty, mokro w spodniach i kołatanie serca w tempie ostro pędzącego konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować