Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V także po polsku? Są na to szanse

61 postów w tym temacie

Było info że Rockstar szuka tłumaczy znających język polski. Nie wiem czy Max Payne 3 był tłumaczony przez R* czy Cenędze, jednak oficjalne info o tym że V będzie po polsku to tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcisną język polski, to niech przynajmniej dadzą sensowną możliwość zmiany języka, a nie żeby narzucali z góry jak w Max Payne 3(gdzie można było zmienić język, ale parametrem przy pliku .exe zamiast normalnie w opcjach - nie wiem jak w wersjach konsolowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro była wersja Max Payne''a po polsku, to i każda inna gra Rockstara na PC, będzie zawierać polski język. O ile wiem, to Cenega tylko wydaje już ich gry a nie lokalizuje jak było poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 12:44, Arczir2d2 napisał:

A mnie nigdy nie obchodziły polskie wersje gier, język znam na tyle dobrze że gram po
angielsku, a np. PL wersja Hitman nie podobała mi się

Ciebie, nie. Poza tym tutaj najpewniej jest mowa o napisach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Było info że Rockstar szuka tłumaczy znających język polski. Nie wiem czy Max Payne 3
> był tłumaczony przez R* czy Cenędze, jednak oficjalne info o tym że V będzie po polsku
> to tylko kwestia czasu.
Przez Rockstar. Nikt inny nie może tknąć ich gry przy tłumaczeniu, takie jest ich stanowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niech jeszcze ją zdubbingują :)
>
> Wyobrażacie sobie CJa albo Niko z głosem Lindy? :D

Wystarczy, że usłyszałem głos Gandalfa w dubbingowanej wersji Hobbita. Co prawda to nie Linda, ale nie zmienia to faktu, że Hobbit w wersji dubbingowanej to istna komedia. Filmy animowane dubbingujemy genialnie, powiedziałbym wzorcowo, ale filmy czy gry... często nawet Niemcy nie są nas pobić (a ci to już w ogóle nie potrafią dubbingować filmów...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 14:55, Carad napisał:

Wszystko tylko nie dubbing :)


Czy Rockstar kiedyś wypuścił jakąś grę zdubbingowaną po Polsku? Nie. Tutaj chodzi raczej o napisy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 15:04, Eternal101 napisał:

> Wszystko tylko nie dubbing :)

Czy Rockstar kiedyś wypuścił jakąś grę zdubbingowaną po Polsku? Nie. Tutaj chodzi raczej
o napisy :).

To było raczej gdybanie "co by było gdyby".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będą to napisy to nic do tego nie mam. W Max Payne 3 wyglądało to naprawdę dobrze. Jak miałby to być dubbing to podziękuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie pewny że GTA V będzie po polsku, skoro zatrudniali ludzi od języka polskiego i przetłumaczono MP3. Byłoby to chyba drugie GTA po polsku... Dobrze pamiętam, ze zrobiono spolszczenie do trójki na PeCeta? Coś mi się kojarzy że na do oryginału który pożyczyłem od kumpla była dorzucona płytka ze spolszczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować