Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Moja prywatna gra roku 2012 - Sleeping Dogs

11 postów w tym temacie

Może moja gra roku to nie jest, ale znajduje się bardzo wysoko. Podchodzilem do niej bardzo sceptycznie, ale wciagnela mnie niesamowicie. Nie zgadzam się tylko z ocena systemu jazdy, jest wyśmienity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy kupiłem Sleeping Dogs byłem przekonany, że będzie to średniak. Byłem bardzo miło zaskoczony. Nie jest to dla mnie gra roku, ale tytuł jednej z najlepszych produkcji wydanych w 2012 jak najbardziej można jej dać. Bardzo klimatyczna gra na wiele godzin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może moja gra roku to nie jest, ale znajduje się bardzo wysoko. Podchodzilem do niej
> bardzo sceptycznie, ale wciagnela mnie niesamowicie. Nie zgadzam się tylko z ocena systemu
> jazdy, jest wyśmienity!
Również tak samo, dla mnie jest to naprawdę bardzo dobra gra. Ma według mnie mniej monotonny system walki niż w Batmanie, co jest dużym plusem. System jazdy i dodatkowe wyścigi też bomba. GOTY może nie, bo dla mnie Journey na ten rok, ale jeden z najlepszych sandboksów? Jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten system jazdy wcale nie jest najgorszy, właściwie to mi specjalnie nie przeszkadzał, choć ja w ogóle dość często woziłem się taryfą. Wśród zadań pobocznych warto wspomnieć o Fight Club''ach.
A co do grafiki, to nie wiem na czym w to grałeś, ale na PC wygląda bardzo dobrze (tym lepiej jak się ściągnie paczkę tekstur). Jest wiele gier topowych, które wyglądają gorzej od SD, na czele z wyjątkowo brzydkim nowym Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupując tą grę pomyliłem ją z Watch Dogs - jak zobaczyłem na półce to o mało się nie posikałem. Ale w domu okazało się, że ta gra jest świetna. Fakt - to wszystko już było ale zabawa jest przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować