Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy epizod The Walking Dead za darmo na Xbox Live Marketplace!

18 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Jakkolwiek to nie brzmi - jeśli nie dostaliście nic na Święta to wcale nie oznacza, że nie dostaliście nic na Święta. Microsoft rzucił groszem, więc każde z nas może potoczyć się do konsoli i piszczeć z radości.

Przeczytaj cały tekst "Pierwszy epizod The Walking Dead za darmo na Xbox Live Marketplace!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny news w stylu gram.pl. Oczywiście autor nie sprawdził, że promocja na Duke Nukem 3D obowiązywała przez 48h, i dał link do newsa sprzed dwóch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem, ukończyłem i... jestem pod ogromnym wrażeniem! Teraz już wiem dlaczego TWD został grą roku. Jak najszybciej muszę kupić pozostałe epizody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że ten pierwszy darmowy epizod jest dostępny na obie konsole oraz PC. Tylko skąd ściągnąć wersję PC? Na stronie Teltale jest tylko komiks, na Steamie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z tym darmowym epizodem. Pewnie bym się nie skusił, ale zainteresowałem się co dalej no i... Właśnie kupiłem pozostałe na X Live. Będę łupał calutką noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 03:09, Banned napisał:

A pecetowcy jak zwykle obejdą się smakiem. Na szczęście posiadam TWD na steamie.


Nie wiem jak XB, ale pecetowcy dostali za free pierwszy odcinek Powrotu do przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować