Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry nienarodzone: Star Wars: Battlefront III

12 postów w tym temacie

Trochę mi przypomina połączenie Mass Effecta I (z grafiki i mechaniki), oraz odrobinę SWTORa. Całkiem ciekawie to wygląda. Szkoda, że nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie upublikowało i dosc długiego posta, w skócie:
Gry na bazie filmów sa mierne bo robione tylko dla kasy. Gry się już dawno skończyły, teraz to rzezie bez klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 12:33, cloner16 napisał:

Gry na bazie filmów sa mierne bo robione tylko dla kasy. Gry się już dawno skończyły,
teraz to rzezie bez klimatu.

Jakbyś chciał, to byś znalazł gry z diabelsko dobrym klimatem. A jak wolisz patrzeć tylko na najbardziej przyhajpowane tytuły i jojczeć, że nie ma nic ciekawego, to już tylko twoja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że Battlefront II (szczególnie wersja PS2 mi przypadła do gustu, PC jakoś taka średnia była pod każdym względem dla mnie) był piekielnie dobrym tytułem na licencji SW. Fakt, że głównie do multi, ale i tak grało się w niego wyśmienicie. Tak naprawdę mało która gra na licencji SW jest średnia, no może dla mnie The Force Unleashed, mimo że fajne wow we mnie nie zrobiło.

@vunner: To trochę poszedłeś za daleko z tym Mass Effectem. SWTOR ze względu na licencję. Fakt jest taki, że najbardziej to przypomina Battlefield Heroes bo i nawet Battlefront przypomina trochę Battlefielda. Podobnie jak jedna strategia Star Wars, która była podobna do Age Of Empires II. Tak czy inaczej szkoda, że trójka nie wyszła. Może kiedyś wrócą do tego projektu, bo polatałbym sobie Clone Trooperem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @vunner:Problem w tym, że Battlefront II (szczególnie wersja PS2 mi przypadła do gustu, PC jakoś taka średnia była pod każdym względem dla mnie) był piekielnie dobrym tytułem na licencji SW.
Tutaj się zgodzę. Dodałbym jeszcze Empire at War(tryb w kosmosie) ze względu na kampanię oraz Lego SW ze względu na sentyment(szczerze to najbardziej mi się podobała). Natomiast reszta nie zrobiła na mnie jakiegokolwiek wrażenia. Grając w FU miałem wrażenie ,że gram w kiepską platformówkę z kopiowanymi levelami. O tym ,że tak wiele tytułów jest po prostu nędznych świadczy lista produktów SW po której przeczytaniu nawet nie wiemy jakiego gatunku jest gra, choćby Republic Heroes.
Co to tytułów spod Lord of the Rings sprawa ma się podobnie. Conquest przebił wszystko co był, jest i chyba wyjdzie spod tego loga. Kiepska animacja, małe mapy, ich samych niewiele. Niewielki wybór jednostek(aż 4 na nację -.-'' ), mała ilość kombinacji i możliwości rozegrania potyczki,podparty kiepski balansem . Z resztą chyba każdy wie jak to wyglądało.
Bitwa o Śródziemie była inna ,ale jak widać jedyna który odniosła tak spektakularny sukces. Powrót Króla był bardzo kontrowersyjny.
Niestety ale w większości gier brakuje klimatu. Robione raczej ze świadomością ,że fan i tak kupi , bo to jest znane.


P.S. Teraz czas na prywatę. Jak ktoś zna grę (strategię) mało znaną a opartą o futurystyczne realia od XII-XX wieku to czekam. Może być też jakaś strzelanka albo przygodówka ale z klimatem. Grafika nie nie liczy tak bardzo, chyba ,że to będą jakieś kwadraty to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział na temat LOTR inaczej: że to, co pokazał Powrót Króla (jak dla mnie bardzo udana gra) potem skopiował bezlitośnie SW III: Revenge Of The Sith. Podobnie to wszystko wyglądało, jeżeli nie tak samo (system rozdawania punktów doświadczenia na umiejętności i tak dalej). Czyli można by nawet powiedzieć, że SW wykorzystuje sprawdzone pomysły. Ale też warto nie zapominać o bardzo dobrym Republic Commando, który chyba jak dobrze pamiętam był przed Rainbow Six Vegas, a też ma podobne rozwiązania (teamwork, ustawianie się przy drzwiach w taki a nie inny sposób i tak dalej). Co do Empire At War to mi nie przypadło do gustu, może dlatego że jakoś wydawało mi się to wszystko jakieś przekombinowane dlatego zostawiłem. Ale jeszcze do LOTR wracając to też Bitwa o Sródziemie była naprawdę spoko czy jedynka czy dwójka, a ja bym jeszcze do dobrych gier z tego uniwersum dodał Trzecią Erę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem w 2 poprzednie czesci, i grywalnosc była genialna, czekałe i czekalem na 3 ale widze ze takie problemy maja... no szkoda pewnie tez by była swietna gierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 17:54, szaryczlowiek napisał:

Przeciez Disney dogadal sie z EA i DICE tworzy kolejnego Battlefronta na nowa generacje

Fajnie, ale wykopałeś tekst sprzed półtora roku. Wtedy jeszcze nie tworzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 17:55, Dared00 napisał:

Fajnie, ale wykopałeś tekst sprzed półtora roku. Wtedy jeszcze nie tworzył.



Dziekuje Panie Szykbointerweniujacy forumowy przypominaczu zapomnialem sprawdzic date

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to odgrzewanie i w ogóle, ale 2 ostatnie zdjęcia z "galerii gry" chyba nie są do końca z BFIII - wydaje mi się, że widziałem je jako fanart kogoś z Deviantart, a nie od twórców gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować