Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepsza gra w świecie Game of Thrones? Mod do gry Crusader Kings II!

19 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Mod A Game of Thrones do gry Crusader Kings II: Mroczne Wieki to kolejny dowód na to, jak wspaniałe efekty może osiągnąć grupka pasjonatów, jeśli dobierze odpowiednią grę do swojego projektu.

Przeczytaj cały tekst "Najlepsza gra w świecie Game of Thrones? Mod do gry Crusader Kings II!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawe, co się dzieje, gdy przeżyje siostra Neda. Teoretycznie powinno to zmienić całkowicie bieg historii znanej z książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to fantastycznie, o czymś takim marzyłem odkąd tylko pierwszy raz zetknąłem się ze światem Westeros. Żebym jeszcze tylko miał czas na tak złożone gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starałem się tego moda uruchomić ale coś się cały czas sypie. Zrobiłem wszystko tak jak w opisie i kicha, może w następnych wersjach będzie coś poprawione to zaś spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy: sam pomysł w sobie jest całkiem spoko jak obejrzałem go sobie na YT. Ale sam mod faktycznie wygląda dosyć słabo w porównaniu z tym do Crusader Kings II. Może coś się zmieni to wtedy chętnie go sobie zamontuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziw napisał:
>Jestem ciekawe, co się dzieje, gdy przeżyje /postać X/. Teoretycznie powinno to zmienić całkowicie bieg historii >znanej z książki.


Jak dla mnie to z tego wynika jednoznacznie, że Postać X ginie i ma to duże znaczenie dla powieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 22:30, Fimbulvinter napisał:

Jest taka opcja jak spoiler -.-.

Siostra Neda jest martwa od lat już na samym początku całej sagi. Jeżeli nie czytałeś/oglądałeś to już wiesz, a jeżeli znasz "Pieśń Lodu i Ognia" to domyślam się skąd ta pomyłka.

Spoiler

Zapewne pomyliłeś siostrę z żoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 23:34, Fimbulvinter napisał:

Nie czytałem a mam zamiar, więc podchodzę jak do bomby atomowej do wszystkiego co może
zdradzić fabułę.

Nie dziwię się. Akurat w przypadku tej serii nawet drobny spoiler może rozwalić kilka następnych wątków :P
Edit: Lepiej nie czytaj zaspoilerowanego fragmentu w moim poprzednim poście dopóki nie skończysz trzeciego tomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 23:29, Fimbulvinter napisał:

Jak dla mnie to z tego wynika jednoznacznie, że Postać X ginie i ma to duże znaczenie
dla powieści.

Ale to wydarzenie nie należy do akcji powieści, jest historią już na początku sagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie do fanów tej gry: czy polska wersja jest w niej dla Was wymagana? Czy też
> można się bez niej obejść? Chodzi mi o Waszą opinię, nie obiegową.
Myślę, że polska wersja mogłaby bardziej pomóc w zrozumieniu intryg które z pewnością wystąpią w grze. Same mechanizmy rozgrywki pewnie są podobne do innych RTS tej kategorii, ale wersja polska jak najbardziej. Moim zdaniem łatwiej będzie się poruszać w świecie dla osób które czytały "Pieśń Ognia i Lodu", nie wspominając o osobach które dopiero zaczęły czytać tę sagę a już wymieniona tutaj gra wpadła im w łapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować