Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt – nowe eXtremalne tytuły!

140 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2006 o 08:48, M16mKies napisał:

No to nieźle... Teraz mój komp jest tak stary, że nawet w gry z eXtra Klasyki sobie nie pogram.
(GF 4 MX - i wszystko jasne [BRAK pixel shaderów] )


Ja słyszałem o programie który emuluje Pixel i Vertex Shader. Czyli nawet nowe gry działają na GF 4MX - ale wydajność oczywiście jest niemal zerowa. Poleciłbym szukanie programu osobom które właśnie chcą pograć w gry nieco starsze ale wymagające Pixel i Vertex Shaderów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nic ciekawego nie wrzucili poza Emipre Earth. Będą dodawane kolejne tytuły? Jak tak to kiedy można się spodziewać następnej partii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 13:38, mikim napisał:

moim zdaniem następna partia będzie gdzieś tak za 2 miesiące :P

No nie wiem czy powstanie tak szybko?! Przecież ta partia powstawała przez długi okres czasu. (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 21:42, Sandos napisał:

nie tylko niezle tytuly ale co wazne naprawde extra profesjonalnie wydane - konkurencja odpada
w przedbiegach!


tzn. kto?? Cenega z KK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 17:25, Mike L napisał:

> A mi się marzy Max Payne część pierwsza. Mam drugą część, pierwsza się też przyda. ;)


To kup w lipcu w Kolekcji Klasyki Cenegi za 20-25 zł.


>Czy znasz inne tytuły z lipca i następne z KK .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 21:48, natanadler napisał:

> nie tylko niezle tytuly ale co wazne naprawde extra profesjonalnie wydane - konkurencja odpada
> w przedbiegach!

Dnia 04.06.2006 o 21:48, natanadler napisał:

tzn. kto?? Cenega z KK??


rozumiem że jesteś "rzecznikiem" cenegi na tym forum ale czy aż tak trudno zrozumieć tamtą opinię? zastanów się czy KK Cenegi jest konkurencją XKX CDP to będziesz miał odpowiedź na swoje pytanie. nie wszyscy muszą uważać tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 05.06.2006 o 11:05, Ciastuś napisał:

rozumiem że jesteś "rzecznikiem" cenegi na tym forum ale czy aż tak trudno zrozumieć tamtą
opinię? zastanów się czy KK Cenegi jest konkurencją XKX CDP to będziesz miał odpowiedź na swoje
pytanie. nie wszyscy muszą uważać tak jak ty.


Nie, nie jestem:)
Po prostu jestem ciekaw jaka konkurencja odpada w przedbiegach w stosunku do NXK?? Bo z tego co wiem to tylko KK jest konkurencyjna dla NXK. Ponadto zadałem tylko pytanie bo jestem ciekaw opinii. Nie każdy musi uważać tak jak ja ale po to zadałem pytanie aby otrzymać odpowiedź. Może piszę pracę nt. Konkurencji na rynku gier w Polsce i ciekaw jestem opinii graczy nt. temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę z nowych gier :)
Proponuję sagi: Baldurs Gate, Fallout, Neverwinter Nights, Warcraft, Elder Scrolls, Diablo oraz Disciples.
Fajnie byłoby gdybyście wydali sagę Herosów od I do IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 15:33, Łom666 napisał:

Fajnie byłoby gdybyście wydali sagę Herosów od I do IV.

Chodzą plotki, że HoMM I do IV bedzie w Extra grze :D
Czekaj cierpliwie :D (tak jak każdy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria świetnie sie rozwija. Moarzy się IW i IW2 na jednym DVD ,to co nie wyszło z Sagą IW na DVD wcześniej.
Jedyny zgrzyt dla mnie to te gube pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy wreszcie pomyslcie o graczach konsolowych? Nie wszyscy w polsce maja piece, a nawet jak maja, to wola grac na np. Playstation. Zastanowcie sie nad tym : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować