Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja wersji cyfrowych gier EA w sklepie gram.pl! Taniej nawet o 50 procent!

14 postów w tym temacie

"FIFA 13 [..] to gry na PC w wersjach cyfrowych objęte nową promocją w sklepie gram.pl, które kosztują zaledwie 29,90 zł"

Albo się pomyliliście i umieściliście na liście Fifę, albo w sklepie jest nieaktualna cena (94,90zł)... Ale raczej to pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może tutaj zapytam, nie chcę nowego tematu ustawiać tylko po to:

Otóż mam mały problem z Originem, a dokładnie z grami takimi jak Dragon Age czy Mass Effect. Gdy sobie już je zainstaluję jest ok to jak próbuję włączyć program do konfiguracji gry (np. aby zmienić język) to sprawdzanie systemu staje w jednym miejscu i nie ma zamiaru się ruszyć. Pytanie: czym to może być spowodowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę kupić sobie Crysis 2 w pudełku, zrobię to jutro bo kosztuje już tylko ~50PLN. Ze względu na Multi Player, mam dość cod-ów i bf-ów. Oby tylko sama gra nie okazała się taka nudna jak pierwszy Crysis, gdzie nawet nie ma serwerów do MP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To może tutaj zapytam, nie chcę nowego tematu ustawiać tylko po to:
>
> Otóż mam mały problem z Originem, a dokładnie z grami takimi jak Dragon Age czy Mass
> Effect. Gdy sobie już je zainstaluję jest ok to jak próbuję włączyć program do konfiguracji
> gry (np. aby zmienić język) to sprawdzanie systemu staje w jednym miejscu i nie ma zamiaru
> się ruszyć. Pytanie: czym to może być spowodowane.

Przede wszystkim trzeba zacząć od tego, iż od paru tygodni, na Origin nie ma polskich wersji gier!!! No i nikt z tym nic nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko przy Dragon Age: Origins napisane jest że w całości po angielsku czy jest możliwość zainstalowania spolszczenia bez łamania licencji? Wiem że był jakiś fanowski projekt który miał spolonizować Ultimate Edition ale nie wiem czy to zadziała z Orginem ktoś się orientuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz tu nawet nie o to chodzi: bo bym się o tym przekonał ;)

Po prostu nie mogę tego nawet odpalić. To znaczy odpalam, coś tam mieli, sam proces działa jak należy tylko nie chce mi się on ukończyć. I teraz nie wiem czy to naprawdę ma to tak długo trwać i po prostu w tym czasie sobie pójść na długie grasowanie po mieście czy olać i coś kombinować? Bo podejrzewałem, że coś Origin może mi rąbać z tym- wcześniej jak instalowałem np. DA:O z płyty to nie miałem z tym problemów żadnych, a teraz jak instaluję wersję cyfrową to nie mogę jej nawet odpalić, bo musi odpalić configa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować