Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Humble Indie Bundle 7 z trzema nowymi grami

21 postów w tym temacie

Informacja nieprawdziwa. Konieczność przebicia średniej aby otrzymać nowe gry jest wymagana w przypadku osób, które jak dotąd nie kupiły HiB7. Wszyscy pozostali, którzy kupili zestaw już wcześniej (nawet za 1$), mają już przypisane je do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 12:14, Minciu napisał:

Z chęcią bym kupił, ale dlaczego zawsze musi być ten cholerny paypal??!!!

Możesz też płacić przez Amazon albo Google Wallet. Bo jakbyś inaczej chciał płacić? Przelewem pocztowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 12:14, Minciu napisał:

Z chęcią bym kupił, ale dlaczego zawsze musi być ten cholerny paypal??!!!

Kuźwa... A ja płaciłem ostatnio kartą! Ech. piekielne opcje płatności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, z tego wszystkiego i tak tylko "Legend of Grimrock" wygląda w miarę ciekawie, reszta to taki typowy indie crap którego pewnie nigdy bym nie zainstalował, albo który olał bym po 15 minutach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 13:14, SarenkaB napisał:

Eh, z tego wszystkiego i tak tylko "Legend of Grimrock" wygląda w miarę ciekawie, reszta
to taki typowy indie crap którego pewnie nigdy bym nie zainstalował, albo który olał
bym po 15 minutach gry.

Tia... W szczególności Shank 2 to mega indie crap... Tak samo jak Dungeon Defenders razem ze wszystkimi DLC...
Troll harder...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paypal nie jest taki zły. Szybka transakcja i co ważne, jest oferowana praktycznie już teraz wszędzie. Przelewem bankowym, kartą kredytową lub debetową też możesz zasilić konto :) Dużo możliwości. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwaczne. Ja zapłaciłem w pierwszym dniu 5 dolców, to było poniżej średniej. Ale i tak dostałem te gry, po prostu kliknąłem ten link, który mi przysłali za pierwszym razem i są tam te dodane tytuły gotowe do pobrania.

Błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden błąd. Nawet jakbyś zapłacił cenę minimalną dostałbyś gry które właśnie dodali. Gdybyś teraz zapłacił poniżej średniej to byś ich nie miał. W każdej edycji tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 13:28, Pajonk78 napisał:

Tia... W szczególności Shank 2 to mega indie crap... Tak samo jak Dungeon Defenders razem
ze wszystkimi DLC...
Troll harder...

Shank jest dobry głównie ze względu na coopa i klimat tak trochę w stylu filmów Rodrigueza albo Tarantiono. A poza tym? W czym niby różni się od przeciętnej gry we flashu? Pewnie nawet znajdzie się kilka lepszych.

Właśnie to jest imo żałosne, większość tych wychwalanych gier indie jest na poziomie gier flashowych i są wychwalane przez graczy/hipsterów tylko dlatego że są "indie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 15:46, SarenkaB napisał:

Właśnie to jest imo żałosne, większość tych wychwalanych gier indie jest na poziomie
gier flashowych i są wychwalane przez graczy/hipsterów tylko dlatego że są "indie".


zalosne sa tez narzekania "anty-hipsterow'' ktorzy mysla ze sa modni bo krytykuja hipsterow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś twierdzi, że Cave Story to indie-crap, to niech jeszcze raz się zastanowi... nad sensem swojej egzystencji.

Ten HIB, prezentuje się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 19:42, NBlast napisał:

Jeżeli ktoś twierdzi, że Cave Story to indie-crap, to niech jeszcze raz się zastanowi...
nad sensem swojej egzystencji.


Wygląda jak przeciętna gra z NES-a, nie wiem nad czym się tu zastanawiać.
Taki Sonic the Hedgehog ostatnimi czasy wyszedł na steama, pewnie jest tańszy o te kilka dolców/euro i jest brzydki dlatego że powstał ponad 20 lat temu a nie dlatego że twórcy byli leniwi. IMO o wiele lepszy deal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jeżeli ktoś twierdzi, że Cave Story to indie-crap, to niech jeszcze raz się zastanowi...
>
> > nad sensem swojej egzystencji.
>
> Wygląda jak przeciętna gra z NES-a, nie wiem nad czym się tu zastanawiać.
> Taki Sonic the Hedgehog ostatnimi czasy wyszedł na steama, pewnie jest tańszy o te kilka
> dolców/euro i jest brzydki dlatego że powstał ponad 20 lat temu a nie dlatego że twórcy
> byli leniwi. IMO o wiele lepszy deal.
>

Raz, Cave Story możesz ściągnąć za darmo BTW. Nawet BARDZO zachęcam cię do zrobienia tego, żebyś sam się przekonał co za herezje prawisz. Dwa, Sonic to liniowa gra platformowa zrobiona przez 12 osób i 21 lat temu była szczytem osiągnięć technologicznych konsol, przy niewyczerpanym źródełku pieniędzy od SEGI . Cave Story zrobiła 1 osoba przez pięć lat w wolnym czasie za własne pieniądze. Muzyka, grafika, programowanie... Dodatkowo, gra jest metroidvanią, czyli innym rodzajem gier platformowych.

Porównanie Cave Story do Sonica jest w tyłka wzięte i jedynym "zachaczeniem" jest to, że obie gry są ponadczasowe i megagrywalne.

Gra jest za darmo... Zachęcam.... http://www.cavestory.org/downloads_game.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować