Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Space 3 z rozpoznawaniem okrzyków graczy

10 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Seria Dead Space ma na celu wywoływać w graczach strach, a w momencie, kiedy znienacka pojawia się przeciwnik i przygważdża bohatera nieraz wymknie się kilka słów. Sterowanie za pomocą Kinecta pozwoli wykorzystać je jako polecenia głosowe.

Przeczytaj cały tekst "Dead Space 3 z rozpoznawaniem okrzyków graczy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy gra rozpozna komendę "mamo zabierz mnie stąd" albo "chce horroru, a nie akcji". Jedynka była ciekawa, ale dwójka mnie cholernie nudziła i nie skończyłem. Przynajmniej miałem ją darmo w plusie na ps3.
Ciekawe, czy będzie rozumiało komendy Polaków, kiedy gra będzie po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię takich nowinek. Raz tylko z takiej korzystałem grając w EndWar i było to dosyć średnie. Ja nie chcę krzyczeć, aby Issac dawał amunicję na lewo i prawo tylko chcę naprawdę gęstego horroru. Takim była według mnie jedynka, ale to chyba za duże wymagania na trójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ponieważ nie potrafią więcej znieść"

''murica...

Jedynka owszem gotowała kisiel w gaciach, ale dwójka to karabin w łapę i do przodu. Wątpię by trójka była bardziej przerażająca niż dwójka. Co najwyżej bardziej obrzydliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1: Issac otworzy usta... ale zakrywa je hełm, nic nie zobaczysz.
2: Issac jest zdziwiony i lekko przestraszony... ale tego nie zobaczysz, przez hełm.

Tak wiem, w dwójce go zdejmował go. Ale to nie zmienia faktu, że jak będzie stał przed necromorphem to raczej zdejmować przyłbicy nie będzie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 10:24, LESZ3u napisał:

Eeee. Szukam związku z moją wypowiedzią i coś mi słabo idzie.


Chodziło mi o komenda-reakcja postaci w grze. Ale tam nie ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować