Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

OUYA: rozpakowywanie developerskiej wersji konsoli

36 postów w tym temacie

Jak dla mnie ta konsola nie ma przyszłości pod względem technicznym, wyglądu i te gry pewnie typu Super Mario, zobaczcie na pada jak okropnie jest zrobiony, jak dla mnie ocena 2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie ta konsola nie ma przyszłości pod względem technicznym, wyglądu i te gry
> pewnie typu Super Mario, zobaczcie na pada jak okropnie jest zrobiony, jak dla mnie ocena
> 2/10
Naucz sie Angielskiego przeciez mowili ze to nie ostateczna wersja pada i konsoli. W marcu bedzie ta prawdziwa finalna wersja wiec designu sie jeszcze nie czepiaj. Najpierw sam przetestuj albo poczekaj na reviews a nie od razu na starty ta konsole dajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 09:58, KysiuPL napisał:

Jak dla mnie ta konsola nie ma przyszłości pod względem technicznym, wyglądu i te gry
pewnie typu Super Mario, zobaczcie na pada jak okropnie jest zrobiony, jak dla mnie ocena
2/10

Czy ty widziałeś jaką grafikę potrafią generować nowe telefony na androidzie? Ta konsola będzie miała jeszcze większe możliwości. Poza tym jak pokazują wczesną wersję to xbox też był z takim paskudnym przeźroczystym plastikiem i niedorobionym padem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jestem ciekawy co z tego wyjdzie. Nie jest to może next-gen, ale wydaje się że to całkiem ciekawy pomysł. Jednak czuję, że nic z tego nie wyjdzie - samo nastawienie do tej konsoli które widać nawet tutaj, mówi samo za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł genialny ale ma jedną wadę. Obecnie wszystkie telefony z androidem można podłączyć do TV a i sparowanie tel z padem od PS3 to nie problem. W nowe GTA VC bardzo wygodnie tak się gra ;)
Konsola dla tych co mają słabe telefony lub po prostu nie radzą sobie z techniką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pomysł genialny ale ma jedną wadę. Obecnie wszystkie telefony z androidem można podłączyć
> do TV a i sparowanie tel z padem od PS3 to nie problem. W nowe GTA VC bardzo wygodnie
> tak się gra ;)
> Konsola dla tych co mają słabe telefony lub po prostu nie radzą sobie z techniką.
>

Obecnie niemal każdego PC-ta da się podłączyć do telewizora, podpiąć do niego pada i grać jak na konsoli. Mimo to ludzie kupują konsole. Jeśli na OUYA wyjdzie wystarczająco dużo gier, a firma odpowiednia to zareklamuje, ludzie kupią. Zwłaszcza, że cena ma być niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 11:29, xxbartxx napisał:

Pomysł genialny ale ma jedną wadę. Obecnie wszystkie telefony z androidem można podłączyć
do TV a i sparowanie tel z padem od PS3 to nie problem. W nowe GTA VC bardzo wygodnie
tak się gra ;)
Konsola dla tych co mają słabe telefony lub po prostu nie radzą sobie z techniką.


No, bo każdy kto chce grać wygodnie bez męczenia się z podłączaniem telefonu do TV i pada do niej, pewnie też jeszcze do prądu, bo długo na baterii nie pociągnie, to od razu ma słaby telefon i nie umie go podłączyć?
I z czym kończysz? Z namiastką konsoli stacjonarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "a wszystkie gry będą darmowe lub będzie je można wypróbować przed zakupem" ???
> wtf? to zdanie nie ma sensu

To naucz się czytać, zdanie można było ułożyć lepiej, ale jak dla mnie jest ono w pełni zrozumiałe... (no chyba, że jestem po prostu geniuszem i widzę sens w bezsensie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 12:20, Legendarny_ziom napisał:

"a wszystkie gry będą darmowe lub będzie je można wypróbować przed zakupem" ???
wtf? to zdanie nie ma sensu

Huh? Przecież to oczywiste i logiczne. F2P albo demo/trial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 12:09, Feallan napisał:

Cóż, Ouya ma kosztować 100 dolarów, to kilkakrotnie mniej niż telefon o podobnych możliwościach.


Jeszcze bardziej zachęca do zakupu. Zwłaszcza, że nie stać mnie na komórki po 1200 lub 2000 zł :) A tak, kupię sobie za 400 zł kostkę i jedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 13:56, vegost napisał:

Jeszcze bardziej zachęca do zakupu. Zwłaszcza, że nie stać mnie na komórki po 1200 lub
2000 zł :) A tak, kupię sobie za 400 zł kostkę i jedziemy :)

Wiesz na PC zawsze jest taki bluestacks ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> liczę, że gry z tej konsolki będą dostępne na google play na smartfony etc :)
beda dostępne w jedna i w drugą stronę, w końcu to android;

konsola bedzie nie wiele drozsza od już dostępnych smart tv donggle, także odniesie sukces, nie koniecznie jakis spektakularny;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę zbyt dużego sensu w istnieniu tej konsoli. Do stacjonarnego grania na tv lepszy podłączony PC czy konsola, równie dobrze można też podłączyć tablet albo telefon z Androidem, jeśli chce się zagrać w jakieś prostsze gierki, co zapewne również ta konsola ma oferować.

Podoba mi się, jak wymawiają nazwę konsoli na tym filmiku: "uja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje ta konsola nie ma przyszłości kto w dzisiejszych czasach mając tablety czy smartphone''y kupi coś takiego, co oferuje im to samo co ich tablet czy telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować