• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
haryyy22

Hitman Absolution mały problem

Pytanie

Witam, na święta dostałem Hitmana i mam mały problem z nim ;/ Po odpaleniu mija nicała minuta i gra się wiesza że nic nie można zrobić jak tylko ją zamknąć i wróćić do windowsa. Pierwsze co zrobiłem to obnizyłem w opcjach parametry na niższe i to pomogło mi dosłownie na 1h gry (ukończyłem pierwszą misję) natomiast przy kolejnej znów ten problem z wieszaniem się gry.

Wyciąg ze strony "can you run it"

Minimum

CPU
Minimum: True dual core CPU (Intel, AMD)
You Have: Intel(R) Core(TM)2 CPU 6400 @ 2.13GHz

CPU Speed
Minimum: Info
You Have: 2.1 GHz

RAM
Minimum: 2 GB
You Have: 5.0 GB

OS
Minimum: Windows Vista, 7
You Have: Microsoft Windows 7 Ultimate Edition (build 7600), 64-bit

Video Card
Minimum: Nvidia Geforce 8600 512 Mb RAM, or AMD equivalent (Radeon HD 4650)
You Have: GeForce GTS 250


Features: Minimum attributes of your Video Card
Required You Have
Icon Pixel Shader version 4.0 4.0
Icon Vertex Shader version 4.0 4.0
Icon Dedicated Video RAM 512 MB 1.0 GB

Sound Card
Minimum: Yes
You Have: Urz??dzenie zgodne ze standardem High Definition Audio


Proszę o odpowiedzi czy to wina mojego komutera czy problem tkwi gdzie indziej. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 30.12.2012 o 15:14, haryyy22 napisał:

nikt nie ma pojęcia ??

Nie wiem, nie mam Hitmana, ale może ściągnij nowe sterowniki do karty graficznej? :P Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam mam problem z grą Hitman Absolution mianowicie zaktualizowałem wszystko klikam graj a gra się mi wgl nie włącza pojawia się zielone światło na avatarze znaczy pokazuje że gram po 5 minutach wszystko wraca do normy i gra sie wgl nie uruchamia launcher itp pomocy ktoś wie co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.06.2013 o 23:37, Damiano99 napisał:

Witam mam problem z grą Hitman Absolution mianowicie zaktualizowałem wszystko klikam
graj a gra się mi wgl nie włącza pojawia się zielone światło na avatarze znaczy pokazuje
że gram po 5 minutach wszystko wraca do normy i gra sie wgl nie uruchamia launcher itp
pomocy ktoś wie co mam zrobić


Gra oryginalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dodam ze po pobraniu hitmana 100% na steamie nie znalazłem skrótu do gry w folderze były tam tylko pliki konfiguracyjne czy ktoś wie co jest grane inne gry były w folderach i uruchamiają się normalnie ktoś wie co to może być Klikanie graj nic nie pomaga nadal bez skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.06.2013 o 01:50, Damiano99 napisał:

Dodam ze po pobraniu hitmana 100% na steamie nie znalazłem skrótu do gry w folderze były
tam tylko pliki konfiguracyjne czy ktoś wie co jest grane inne gry były w folderach i
uruchamiają się normalnie ktoś wie co to może być Klikanie graj nic nie pomaga nadal
bez skutku

We właściwościach masz pliki lokalne. Zobacz ile ta gra zajmuje. Powinna ok. 24 GB. Jak tego nie ma, to usuń grę i zainstaluj ponownie. Pamiętam, że dawno temu miałem coś podobnego z Torchlight 2. Otóż z uporem maniaka ściągał się sam soundtrack do gry. Dopiero po restarcie Steama gra się cała ściągnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Okej na razie instaluję ją z płyty dysku jak skończe powiem ci ile zajmuje dziwne to jest że gra się zainstalowała ale brak ikony skrótu do niej w folderach typowych dla steam Nie ogarniam tego pewnie dla tego Launcher w steam pod czas naciskania gram się nie wyswietla Brak pliku HM.Exe tam gdzie powinien być w tym folderze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.06.2013 o 16:38, Damiano99 napisał:

Sprawdziłem i Pisze coś takiego Wykożystanie dysku: 23952 MB na C:

Na pewno tak nie pisze. Waga się zgadza. Spróbuj przejrzeć pliki lokalne z menu właściwości i zobacz co tam się znajduje. I jeśli masz win7, to niestety, ale bywa on czasami kapryśny i jak się uprze to czegoś nie uruchomi. W tym przypadku to może być właśnie Hitman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.06.2013 o 20:16, Damiano99 napisał:

Te pliki się nie uruchamiają jak je próbuję włączyć we właściwościach na Stem

Dziwne. Spróbuj przeisntalować Steama. Jak to nie pomoże, to pisz na oficjalnym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować