Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Minecraft sprzedany w 453 tysiącach kopii w dniu Bożego Narodzenia

15 postów w tym temacie

Lepiej jak małe dzieci dostaną to niż np. Call of Duty Black Ops II i tam noobić .... Nie jestem za graniem w Minecrafta, ale dla kategorii "graczy mniejszych" to chyba dobry prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lepiej jak małe dzieci dostaną to niż np. Call of Duty Black Ops II i tam noobić ....
> Nie jestem za graniem w Minecrafta, ale dla kategorii "graczy mniejszych" to chyba dobry
> prezent.
>

A ja uważam (i mówię to jako 25 letni gracz) że im dłużej "gracze mniejsi" będą odcięci od gier i komputera i zamiast tego pójdą pograć w piłkę czy porzucać się śnieżkami tym lepiej dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Lepiej jak małe dzieci dostaną to niż np. Call of Duty Black Ops II i tam noobić
> ....
> > Nie jestem za graniem w Minecrafta, ale dla kategorii "graczy mniejszych" to chyba
> dobry
> > prezent.
> >
>
> A ja uważam (i mówię to jako 25 letni gracz) że im dłużej "gracze mniejsi" będą odcięci
> od gier i komputera i zamiast tego pójdą pograć w piłkę czy porzucać się śnieżkami tym
> lepiej dla nich.
>

Tylko jakie dzieci, jaki wiek? Małe dziecko (5 letnie) samo raczej na dwór nie puścisz, nie w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 19:59, matthew87 napisał:

A ja uważam (i mówię to jako 25 letni gracz) że im dłużej "gracze mniejsi" będą odcięci
od gier i komputera i zamiast tego pójdą pograć w piłkę czy porzucać się śnieżkami tym
lepiej dla nich.

Bo ty tak dorastałeś. Kiedyś granie w piłkę i rzucanie się śnieżkami było zbędnym traceniem czasu, bo trzeba było pomagać w gospodarstwie. Gdyby wszyscy "gracze mniejsi" byli odcięci od piłki nożnej i zabaw na śniegu byłoby dla nich lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem w zeszłą sobotę w media markt to nie mogłem się doczekać na kolesia z obsługi, bo pełno starszych ludzi przychodziło i pytali to samo : "Gdzie dostane tutaj Minecrafta''''? A koleś : ''''Tylko dystrybucja elektroniczna'''' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że liczba ta tyczy się wyłącznie wersji na PC? Co ludzi tak nagle naszło na Minecrafta z okazji świąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 21:28, Sandro napisał:

Domyślam się, że liczba ta tyczy się wyłącznie wersji na PC?

Dotyczy wszystkich wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba dobry pomysł ? Święta są trochę nudne i nie ma co robić, więc czemu by nie spróbować własnych sił w Minecrafcie i tam stworzyć swoje "wymarzone" święta i nowy rok :)

@matthew87 Pewnie, że lepiej bawić się na świeżym powietrzu i pobawić się piłką. Sportowy tryb życia jeszcze nikomu nie zaszkodziło :) Ale jeśli ktoś chce siedzieć przy komputerze i tam się bawić, to chyba tez nic złego ? O ile z wyobraźnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 19:36, seba7564 napisał:

Lepiej jak małe dzieci dostaną to niż np. Call of Duty Black Ops II i tam noobić ....
Nie jestem za graniem w Minecrafta, ale dla kategorii "graczy mniejszych" to chyba dobry
prezent.

Lepiej, jak dostaną grę, która jest dobra i jednocześnie nie zabiera życia bardziej od Tibii. Sam byłem uzależniony od Tibii lata wstecz, a Minecraft z tego co widzę to niebezpieczny fenomen. Koledzy kuzyna w to grają i - jak sam kuzyn wspomniał - oceny ich nie są nawet na poziomie dostatecznym. Czemu? W wolnej chwili grają, a jak przychodzi pora na lekcje to oglądają jak inni grają na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A ja uważam (i mówię to jako 25 letni gracz) że im dłużej "gracze mniejsi" będą
> odcięci
> > od gier i komputera i zamiast tego pójdą pograć w piłkę czy porzucać się śnieżkami
> tym
> > lepiej dla nich.
> Bo ty tak dorastałeś. Kiedyś granie w piłkę i rzucanie się śnieżkami było zbędnym traceniem
> czasu, bo trzeba było pomagać w gospodarstwie. Gdyby wszyscy "gracze mniejsi" byli odcięci
> od piłki nożnej i zabaw na śniegu byłoby dla nich lepiej!
>

Niestety ja miałem komputer od małego i wiem że dla człowieka lepszy jest ruch na świeżym powietrzu niż siedzenie w domu przed komputerem.

PS. A pomagać na roli to czasy naszych dziadków, nie moich, aż tak stary nie jestem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2012 o 22:57, matthew87 napisał:

PS. A pomagać na roli to czasy naszych dziadków, nie moich, aż tak stary nie jestem.
:P


Zależy od miejsca zamieszkania, ja do dzisiaj sadzę ziemniaki i rżnę drewno na zimę (co w sumie jest dziwne, bo do centrum Krakowa mam 15 minut autobusem).
Uprzedzając pytania: tak, rąbanie drewna JEST fajniejsze niż gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 21:44, vegost napisał:

To chyba dobry pomysł ? Święta są trochę nudne i nie ma co robić, więc czemu by nie
spróbować własnych sił w Minecrafcie i tam stworzyć swoje "wymarzone" święta i nowy rok
:)

Ja tam uważam że lepiej tworzyć wymarzone święta i nowy rok poza komputerem.

A co do tematu - Nie wiem co ludzie w tej grze widzą, mnie to odrzuciło po piętnastu minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 08:30, Cygi napisał:

Powiem więcej, rąbaniem drewna serwujesz Minecrafta na żywo. :D

Tylko trochę dłużej to na żywo zajmuje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować