Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W jakich czasach mogłaby się toczyć akcja kolejnej części Assassin`s Creed?

76 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Uniwersum Assassin's Creed pozwala na przeniesienie się w przeszłość w dowolne miejsce na Ziemi, tysiące lat wstecz. Które okresy historyczne najlepiej pasowałyby do nowej gry z serii? Wiele pomysłów zostało już wykorzystanych w spin-offach Assassin's Creed, facebookowej grze Project Legacy i komiksach. Do tych wydarzeń odnoszę się w poniższym artykule, zatem uwaga na spoilery!

Przeczytaj cały tekst "W jakich czasach mogłaby się toczyć akcja kolejnej części Assassin's Creed?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko 7, 8 lub 9, czyli Anglia, Francja i Rosja. :)
A we Francji mógłby być spin-off jak Brotherhood tyle, że z rządami Napoleona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 14:46, Fimbulvinter napisał:

Wy dalej z tym Egiptem i Japonią mimo, że Ubisoft powiedział "nie".


Akurat Chiny (klimaty filmu Ip Man czy dwójki) czy Japonia (klimaty Ostatniego Samuraja) wyglądała by naprawdę dobrze z tym wszystkim, co zaproponowali ludzie z Ubi w ACIII. Nawet może i lepiej by było z tym. Ale chyba jeżeli już pojawi się AC IV to będą to albo przygody Desmonda na sto procent, albo jakaś niedaleka przyszłość. Ewentualnie może spróbowaliby z II WŚ ale to może być naprawdę ciężki do realizacji pomysł pod względem faktów według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Ubi powiedział że Japonia nie wchodzi w grę, ale jak wyobraziłem sobie grę w klimatach Siedmiu Samurajów to chyba się posrałem, to by była gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Japonia lub Rosja byłyby najlepsze moim zdaniem, choć nie pogardziłbym też Anglią, czy Chinami. Natomiast sprowadzenie asasynów do XX wieku, to już raczej przesada, nie paują mi jakoś ukryte ostrza i czołgi razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież takie gdybania były już kiedyś rozważane, tylko nie pamiętam kto pisał artykuł. Nie macie pomysłów na newsy to kopiujecie coś o czym ludzie teoretycznie zapomnieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem, że najbardziej chciałbym Assasin''s Creeda w azjatyckich klimatach (Chiny/Japonia), ale właśnie mi uświadomiliście, że epoka Wiktoriańska również byłaby genialna. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie? Oczywiście Polska. Kiedy? Tutaj dużo możliwości: wojna z Krzyżakami (coś w stylu AC I), zabory (część magnaterii byłaby Templariuszami), powstania, wojna Polsko-Ruska, II WŚ + Powstanie Warszawskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować