Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W jakich czasach mogłaby się toczyć akcja kolejnej części Assassin`s Creed?

76 postów w tym temacie

A to czemu Japonia nie wchodzi w grę??
Chyba najlepszy setting z możliwych. Byle zrezygnowali z tych slumsów brazylijskich jak ktoś tam sugerował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra o rewolucji francuskiej zaraz po grze o rewolucji amerykańskiej? Chyba nie bardzo. Ponad to gracze są zbyt rozpieszczeni przez mnogość zabawek by cofnąć się do starożytoności (chyba, że zrealizowane jak w ACR). Ale ja bym chętnie widział Asasyna w czasach I RP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 15:40, Nagaroth napisał:

Czy takiego tekstu już tu przypadkiem nie było?


A już myślałem że jestem sam z tą myślą... Najwyraźniej stary artykuł skasowali, bo nie mogę go nigdzie znaleźć, a wrzucili odświeżony o jeden lub dwa pomysły więcej.

Dodatkowo niedawno był też taki artykuł:
http://www.gram.pl/artykul/2012/12/16/jak-mogloby-wygl-dac-assassins-creed-iv.shtml

Czy następny artykuł będzie o nowych broniach, przeciwnikach czy może wymyślicie kolejny bezsens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 15:40, Nagaroth napisał:

Czy takiego tekstu już tu przypadkiem nie było?

Ja też myślałem, że czytam archiwalny artykuł, patrz a datę i zonk.

Polski na pewno nie będzie. Za mało chodliwy temat, o którym niewiele zachodnich graczy może coś powiedzieć. Podobnie jak historia kolonizacji Ameryki w naszych stronach - temat również nie za bardzo powszechny, ale za wielką wodą jest tak popularny jak chociażby walka z Krzyżakami czy 2 Wojna Światowa w naszych stronach.
Mnie również odpychają klimaty arabsko-orientalne choć myślę, że feudalną Japonię mógłbym polubić. 2WŚ ma pole do popisu, ale temat jest tak oklepany, że aż strach w to brnąć. Najchętniej przeniósłbym się do cesarstwa Rzymskiego albo do okresu rajdu Wikingów. Swoją drogą, ród Desmonda musi prowadzić strasznie koczowniczy tryb życia. W jego żyłach płynie krew chyba już każdej możliwej nacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozycje 4 i 9 pasują mi najbardziej. Co do II Wojny Światowej, takie moje małe marzenie: Jako członek AK/NSZ już pod koniec wojny i po wojnie walczymy z czerwonymi (za którymi stoją Templariusze), którzy umacniają swoją władzę na terenie Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze czasy, Polska, Assasyni jako ostatni ktorzy sa w stanie przeciwstawic sie armii moherow, pod wodza ojca rydzyka, bedacego w rzeczywistosci wyslannikiem Templariuszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... najbardziej spodobałaby mi się chyba carska Rosja, potem wiktoriańska Wielka Brytania. No i Japonia też dawałaby radę, a II wojnę światową zostawiłbym na kiedyś - na pewno nie w AC4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym widzial nowego ac w czasach zimnej wojny. Nie zebym lubil te gre, zrobil sie straszny tasiemiec ale malo jest takich gier w czasach zimnej wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 15:40, Nagaroth napisał:

Czy takiego tekstu już tu przypadkiem nie było?

Chyba był... Tylko odnośnie tego jakby mógł wyglądać AC III ^^
aż dziw bierze, ze to już tak strzeliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 16:55, Braveheart napisał:

Chyba był... Tylko odnośnie tego jakby mógł wyglądać AC III ^^


Czyli rozumiem, że po każdej kolejnej części będą nam przedstawiać znów te same pomysły? Bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najepsza byłaby Polska w okolicach 1410 roku. Byłaby Żmudź, Malbork, Gdańsk, Jagieło itd.
Jeszcze jakby wykorzystali Krzyżaków H. Sienkiewicza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 14:52, Muradin_07 napisał:

Ale chyba jeżeli już pojawi się AC IV to będą to albo przygody Desmonda na sto procent


Chwila, chwila. Przecież

Spoiler

Desmond zginął pod koniec Assassin''s Creed III, prawda?


Dnia 30.12.2012 o 14:52, Muradin_07 napisał:

albo jakaś niedaleka przyszłość.


Spoiler

Jak dla mnie ludzie z Ubisoftu pociągną wątek Junony. W końcu to o niej jest całe zakończenie i to ona wychodzi ze słowami "Dobrze odegrałeś swoją rolę, Desmondzie. Czas, żebym ja odegrała swoją". Wątpię, żeby nie pociągnęli dalej fabuły, zostawiając opowieść w takim stanie.



Chociaż sam chętnie bym zobaczył czasy Ludwika XVI lub wiktoriańską Anglię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 18:12, wojcio102 napisał:

Chwila, chwila. Przecież

Spoiler

Desmond zginął pod koniec Assassin''s Creed III, prawda?



co ? gdzie ? jak ?

DUZY SPOILER DOTYCZACY ZAKONCZENIA AC3:

Spoiler

pada nieprzytomny albo martwy po pomacaniu kuleczki. skad info ze a 100% wyciagnal kopytki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: dzięki za cały post spoilerów, które otworzyły mi się odpowiadając Tobie na moją odpowiedź. Cheers dla Ciebie, AC III jeszcze nie skończyłem :P

Po drugie: Anglia też nie byłaby zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 18:17, EmperorKaligula napisał:

> Chwila, chwila. Przecież

Spoiler

Desmond zginął pod koniec Assassin''s Creed III, prawda?




co ? gdzie ? jak ?

DUZY SPOILER DOTYCZACY ZAKONCZENIA AC3:

Spoiler

pada nieprzytomny albo martwy po pomacaniu kuleczki. skad info ze a 100% wyciagnal
kopytki ?



A nie wydaje sie wam dziwne, ze animus to byly wspomnienia jego PRZODKOW? Pierw arabia, turcja potem wenecja (co jeszcze jest w miare logiczne) ale jako indianin? Skad sie tam wziela jego rodzina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 18:17, EmperorKaligula napisał:

Spoiler

pada nieprzytomny albo martwy po pomacaniu kuleczki. skad info ze a 100% wyciagnal kopytki ?



Pewności nie mam, przecież sformułowałem to zdanie jako pytanie.
Poza tym ktoś z Ubisoftu powiedział kiedyś, że ta cześć to już koniec historii Desmonda.

Spoiler

"Bohaterska śmierć" by tu jak najbardziej pasowała.



W ogóle zakończenie pozostawia wiele niejasności. Oby nie skopali ostatecznego końca serii :/

Muradin_07 - przepraszam, ale:
a) oznaczyłem część posta jako spoiler, nie chciałem przecież nikomu robić na złość
b) pisałeś, że jesteś pewien jak będzie wyglądać następna część bez wiedzy jak ta się skończyła? No weź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować