Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W jakich czasach mogłaby się toczyć akcja kolejnej części Assassin`s Creed?

76 postów w tym temacie

Według mnie:

1. Egipt - tak jak w tekście, zbyt nudny
2. Rzym - już był, a przeniesienie się o tysiąc lat wcześniej nic nie pomoże
3. Chiny - nie, nie pasują do serii
4. Japonia - to samo co w przypadku Chin
5. Indie - może, ale zbyt późna epoka
6. Ameryka Środkowa - po ostatniej odsłonie Ameryka byłaby najgorszym z pomysłów
7. Francja - kolejna rewolucja, podziękował
8. Rosja - to samo co w przypadku Indii
9. Wielka Brytania - oryginalnie, jednak coś mi się nie widzi
10. II wojna światowa - tu się puknij, puk puk

Assassin''s Creed 4, o ile ta cyferka pojawi się w tytule, powinien rozgrywać się na pewno gdzieś w Europie i nie później niż w XVIII wieku. Za to jednego jestem niemalże pewien: powrócimy do Desmonda, mimo tego że [SPOILER] ponoć umarł [STOP]. Ubisoft zaserwuje nam coś w stylu Animusa bez Animusa, jeśli grałeś w Revelations to wiesz o co chodzi. Oczywiście, to moja teoria i nie każdy musi się z nią zgadzać. Pozdro dla wszystkich fanów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 18:28, wojcio102 napisał:

Muradin_07 - przepraszam, ale:
a) oznaczyłem część posta jako spoiler, nie chciałem przecież nikomu robić na złość


No tak tak, rozumiem. Tak czy inaczej jak to otworzyłem to mi się i to otworzyło. Po prostu mam nauczkę na przyszłość, że w takich sytuacjach odpowiadać z "małpą", a nie odpowiadać na posta :)

Dnia 30.12.2012 o 18:28, wojcio102 napisał:

b) pisałeś, że jesteś pewien jak będzie wyglądać następna część bez wiedzy jak ta się
skończyła? No weź ;)


To znaczy: dla mnie to było dla mnie takie na logikę "pewne" bez wiedzy jak się skończy ta. Takie moje domysły dlatego też po samej grze nie jechałem jak co niektórzy, bo do tego momentu w którym skończyłem (

Spoiler

Desmond wchodził do Abstergo tak aby "nikt go nie zauważył"

bawiłem się całkiem dobrze. Jedyne na co mógłbym narzekać naprawdę to z góry ustalone AA, które ja wolałbym wyłączyć i mieć więcej klatek na sekundę no i może na fakt, że za dużo mam latania, za mało robienia. A co do samego Connora: mi on odpowiada jako bohater gdyby nie był trochę taki nijaki, choć mogę to położyć na barki tego, iż jest Indianinem, który raczej wylewny nie jest tak jak ten z Dr. Queen co był mężem głównej bohaterki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Assassin''s Creed miała miejsce w Azji Mniejszej.
Druga część rozgrywała się w Europie (pozostałe części po AC II również: Brotherhood i Revelations).
Natomiast AC III ukazywał nam klimaty Ameryki Północnej.
Ciekawym rozwiązaniem byłoby osadzenie kolejnej części w Azji :).
No, ale interesują mnie również czasy starożytnego Rzymu lub w ostateczności Grecji. Biorąc pod uwagę ,że AC Brotherhood miał miejsce w Rzymie :).
Pozostaje nam oczekiwać nowych wieści na temat nowego Assassin''s Creed :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 17:00, sirufok napisał:

Czyli rozumiem, że po każdej kolejnej części będą nam przedstawiać znów te same pomysły?
Bez jaj.

No chyba raczej z jajami ;/
Szykuj się na podobne artykuły w nowych ciuchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubi spierdzieli AC na mur beton. Zrobią z tego jakieś MMO z subskrypcją, które padnie na pysk po 3 miesiącach i wszystko co zbudowały poprzednie części, ciekawa historia itp. wszystko pójdzie się je%$#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prehistoria. Ganianie za mamutami, które ukradły jabłko. Walka z globalnym ociepleniem wywołanym przez templariuszy-neandertalczyków, które stopi lądolód w Europie i zaleje świat. Ukryta maczuga. Przeładowywanie dzidy. Udomowianie świń. Szereg przepasek biodrowych do wyboru.

Oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najchetniej pogral bym w assasyna dziejacym sie w 1914 r. w polsce :) Idea wolnosci polakow jak isamo chasło asasynow sprawdza sie dość dobrze a polska ma naprawde piekne maista nei wspominajac oprzed wojennej Warszawie czy Gdańsku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja byłbym za przyszłością. Ludzkość wysoko rozwinięta (wiadomo przez kogo, ale i pod panowaniem), Assasyni dalej próbują przywrócić porządek i pokój, akcja działaby się nie tylko na powierzchniach planet, ale i w kosmosie. Ostrza podobne do mieczy Jedi, futurystyczne zbroje zakonu itd. itp. To by było naprawdę coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasy pierwszych Jagiellonów w Polsce, a zwłaszcza Jagiełły i jego wojny z zakonem krzyżackim, nawet tło się da dobrać do tego o czym pisałem na swoim gramsajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to mi się podoba, choć ja to tam bym mu z marszu dał czarny kaftanik i lecim obalić szoguna. Tylko niestety: mała szansa, że to zostanie wykorzystane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować