Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W jakich czasach mogłaby się toczyć akcja kolejnej części Assassin`s Creed?

76 postów w tym temacie

Meksyk. Już widzę mocno opalonego gościa o hiszpańskiej urodzie, wiecie wąsik i bródka. A zamiast kaptura, na czubku głowy duże, czerwone sombrero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intrygi, wynalazki, ciekawe kobiety, więc co tu dużo mówić: Francja, Anglia lub w ostateczności Rosja(bo jednak kobiety nie są siłą napędową serii:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Assassin creed nie powinien być w czasach wyżej niz 1800-1850 a w drugiej wojnie światowej? wyobraźcie sobie gościa z ukrytym ostrzem biegnącego na czołg... ale z Chinami albo Rosją to nawet ale nie dalej niż 17-18 wiek, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 20:10, rafalmasterr napisał:

wyobraźcie sobie gościa z ukrytym ostrzem biegnącego na czołg...


A, że tak zapytam, czemu niby miałby atakować czołg? O_o Wrogich dowódców, ok. Dokonywać aktów sabotażu - jasne. Ale czołg? Po diabła? A nawet jeśli, to bierz pod uwagę fakt, że w kolejnych częściach AC uzbrojenie bohaterów było dostosowane do czasów, w których żyli. Czyli nic nie stoi na przeszkodzie, by asasyn użył miny przeciwczołgowej lub panzerfausta.

Spoiler

Weźmy również poprawkę na to, że w czasach współczesnych ukryte ostrze przyjęło charakter symbolu i przestało być głównym narzędziem



A jeśli mamy już puszczać wodze fantazji... konflikt z państwem krzyżackim w 15 wieku lub okres wojen prowadzonych przez Rzeczpospolitą w 17 wieku :) A tak poważniej, to idealnie by mi do tego pasowała feudalna Japonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 18:38, polandmade napisał:

Chętnie bym zagrał w Egipcie i na dzikim zaczodzie w XIX wieku.


Uwaga, SPOILERY! Jeśli ktoś nie skończył jeszcze 6 sekwencji, a nie chce sobie psuć zabawy, NIE CZYTAĆ!

Spoiler

Podczas wizyty w Abstergo po VI sekwencji, możemy poczytać trochę prywatnej korespondencji naszego szefostwa. W jednym z maili mamy listę możliwych miejsc i przedziałów czasowych, jakimi interesuje się Abstergo. Znajdziemy tam, m.in., właśnie Egipt i Afrykę Północną (ale w XIII wieku n.e.), czternastowieczną Japonię i dziewiętnastowieczny Dziki Zachód. Niektóre z tych pomysłów wzbogacono o ilustracje. Niestety, nie wydaje mi się, by UBI w tak oczywisty sposób zdradziło, co ma dalej w planach dla serii AC

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... ja już i tak nie mam ochoty grać w AC IV to sobie przeczytałem (jakoś nie dla mnie arr! klimaty).

Tak naprawdę wydaje mi się, że ma to tylko hm... rzucić zanętę na fora i wywołać lawinę różnych domysłów. Co nie oznacza, że nie pokazuje tego, co pokazać powinno i daje pewne wskazówki w tej sprawie. Chociaż powiem szczerze :

Spoiler

chyba jedynym, nowym AC w które naprawdę bym zagrał to czternastowieczna Japonia - nic więcej. Bo po prostu jakoś po AC III poczułem, że nic więcej w tej serii mnie nie zaskoczy i raczej fabularnie mi się niemiłosiernie dłużyła. Nie mówiąc już o naprawdę słabym zakończeniu kwestii Connora

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 19:07, Muradin_07 napisał:

Spoiler

chyba jedynym, nowym AC w które naprawdę bym zagrał to czternastowieczna Japonia



Spoiler

Nie ukrywam, że mnie również te klimaty by pasowały, choć obawiam się, że byłoby to bardzo sztampowe: asasyni-ninja i templariusze w roli samurajów. Do tego nasz dzielny bohater, zaczynający jako ronin... Pytanie tylko, jak wyjaśnimy feudalną Japonię w kwestii pamięci komórkowej? Że niby któryś z przodków naszego bohatera był Japończykiem? Jakoś tego nie widzę... Jedyny sposób na to, by taki pomysł wypalił, to kompletne odejście od Animusa, Abstergo i innych dupereli i skupienie się na ukazaniu konfliktu asasynów z templariuszami nie jako wspomnień, ale jako wydarzeń, w których bierzemy aktywny udział. My, a nie nasz przodek.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas mam chrapkę na:

1: Paryż za czasów Ludwika XIII
2: Paryż za czasów Rewolucji Francuskiej
3: Londyn / czasy obojętne, poza XX wiekiem i współczesnością / przyszłością
4: powrót do czasów Wypraw Krzyżowych z nowymi możliwościami, gdyż pierwszy AC to jednak zmarnowany potencjał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować