Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze nagranie z The Walking Dead od Activision?

27 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2012 o 20:02, zadymek napisał:

Eee, gdzie to krycie się, walka o przetrwanie i atmosfera zaszczucia?

Podobne pytania sobie zadałem.
Brakuje imo na rynku FPSa właśnie w takich klimatach (nie licząc DayZ i jego klonów).
Chodzi mi właśnie o czysty survival z zombiakami a nie taki slasher jak Dead Island.
Z dobrą fabułą (choćby i w uniwersum TWD), wzruszającymi zwrotami akcji i zabijaniem tylko w ostateczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest TRAILER! To po prostu wycięte fragmenty rozgrywki przedstawione w wywiadzie przeprowadzonym przez bodajże IGN. Dźwięk zapewne ktoś podłożył, a że podobała mu się ta nuta z Quake- jak ktoś zauważył, to już inna sprawa... Szczerze zagrałbym w grę tego typu. Mam nadzieję że to nawet nie jest pre-alpha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda niczym kalka naszego rodzimego Dead Island, na drzewo z czymś takim, bo nie wygląda i nie ma szans, by mogło się mu równać.

Po co psuć franczyzę, gdy taką dobrą opinię jej wyrobiła wersja Telltale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry ale...
lokacje wydają się strasznie ale to strasznie "zamknięte". Nawet CoD w misjach otwartych sprawiał wrażenie, że możesz pójść gdziekolwiek chcesz (błędne ale zawsze) tutaj nawet twórcy na to się nie wysilili. Wszystko wydaje się bardzo... płaskie... nie mówię o tych plastikowych teksturach (w końcu to pewnie jakaś alpha czy wczesna beta) ale modele same w sobie są bardo, bardzo ubogie. Motyw z butelką jest fajne ale znając życie przy 3-4 misji, będzie tak często powtarzany aż odechce mi się grać... Szkoda bo gra naprawdę miała potencjał, chociaz moim zdaniem widok z trzeciej osoby i konwencja bliższa AC byłaby tu lepsza z racji samej postaci Daryla, którym gramy. Facet był ostrożny do przesady w serialu a tutaj z nożem biegnie w stado walkersów (nie, nie czipsów a zombie) z nożem... poza tym brak ludzi trochę doskwiera bo fabuła dzieje się +/- w pierwszych dwóch miesiącach epidemii a tutaj... "summer festival" I wszyscy zjedzeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować