Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To koniec telewizji Hyper, jaką znamy dziś?

34 postów w tym temacie

Tadek jest teraz twarzą CDP.pl, więc było wiadomo, że pożegna się z Hyper''em. Tak czy inaczej, RT było bardzo przyjemnym programem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wracam do domu na dłuższe wolne to fajnie ogląda mi sie. Z ich programami jestem od 2003/2004 z większymi lub mniejszymi przerwami. Nowe odcinki niektórych programów pojawiają sie częściej co cieszy mnie. Ciekaw jestem przyszłych zmian. Może wkrótce staną się pełnoprawnym kanałem telewizyjnym? Wszystko zależy od tego, jaki pakiet kanałów będzie oferował nC+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przestałem oglądać Hypera już parę lat temu z jednego prostego powodu - tam KAŻDA gra była grą dekady, nie miała wad, same zalety, nic tylko biec do sklepu i bić się o pudełko (w szczególności było to widać w fresh air ), a Review Territory cóż odkąd na antenie zaczęli rozmawiać o kupach, stwierdziłem, że to chyba nie dla mnie... No i oczywista oczywistość telewizji - trzeba być o określonej godzinie w określony dzień, ja wole sobie obejrzeć kiedy ja mam na to ochotę :].
Teraz w dobie internetu ( i jak pisałem, oglądania o każdej porze tego co się chcę,a gracze to zazwyczaj ogarnięci użytkownicy) taka telewizja trochę traci na znaczeniu i zapewne było to widać w oglądalności :]. Chociaż z tego co pamiętam były potem programy dostępne na ich stronie, ale nie wszystkie i z opóźnieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woot?! To ta stacja jeszcze istnieje? Ostatni raz ją oglądałem kiedy nazywała się po prostu Hyper i miała takie zielone H w logo. Bardzo miło wspominam te przerywniki między programami, które ukazywały fragmenty gamplay''ów z jakiejś gry z podłożonym podkładem muzycznym. Najbardziej zapadł mi w pamięci gameplay z jakiegoś Pac Mana 3D z lecącą w tle piosenką "De Do Do Do, De Da Da Da" The Police. Świetnie się to komponowało :D W ten sam sposób odkryłem jedną z moich ulubionych piosenek RHCP - "The Zephyr Song".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak Tadeusza już doskwiera widzom od pewnego czasu. Cały czas wydaje mi się że był on jednym z najbardziej obcykanych w temacie ludzi w ekipie Hypera. Połączenie charyzmy i wiedzy skutkowało świetnymi materiałami zarówno dla pr0 jak i n00bów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem w podstawówce i trochę gimnazjum oglądałem Hypera dość regularnie, choć wtedy też było "idź spać, nie ma oglądania o tej porze". Pamiętam jak dzięki temu programowi obejrzałem całe Great Teacher Onizuka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Hypera oglądam już tylko z powodu programów Piotrka Kubińskiego a i to głównie na necie.Jak widzę co wyprawia Miłosz to mi go po prostu żal,żal że można robić z siebie takiego pajaca.Być może jego wygłupy kogoś bawią,mnie nie.Zmiany nie zawsze wychodzą na dobre zwłaszcza jak pozbywa się takich ludzi jak Tadeusz.Kto następny w kolejce?No cóż,zobaczymy jak długo jeszcze ta stacja pociągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również zaliczam się do tych, którzy oglądali ją za czasów, gdy jeszcze nazywała się po prostu Hyper. Zawsze mnie "zaskakiwało", jak im się udawało nadawać tylko przez 4 godziny i zapełniać to w dużym stopniu samymi powtórkami i klipami z gier (nie wiem czy formuła klipów została, bo w epoce YT takie rzeczy nie mają sensu). Kilka lat temu jeszcze czasem tam jakieś anime obejrzałem. W porównaniu do niektórych całodobowych stacji zagranicznych (lub nadających przez większość dnia) to taki mały kanał wypadał blado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja Hypera oglądam już tylko z powodu programów Piotrka Kubińskiego a i to głównie na
> necie.Jak widzę co wyprawia Miłosz to mi go po prostu żal,żal że można robić z siebie
> takiego pajaca.Być może jego wygłupy kogoś bawią,mnie nie.Zmiany nie zawsze wychodzą
> na dobre zwłaszcza jak pozbywa się takich ludzi jak Tadeusz.Kto następny w kolejce?No
> cóż,zobaczymy jak długo jeszcze ta stacja pociągnie.

Z tym Kubińskim to chyba żartujesz O,,O ... Najgorszy prowadzący jakiego widziałem, mówi jakby sztywno czytał z kartki i ciągle wygląda na przestraszonego (mówię tu o "joint", gdy wypowiadał się gdzie indziej to nawet tego nie próbowałem słuchać...). Miłosz i Tadeusz może mieli trochę dziwne żarty, ale ich recenzje w Review Territory były według mnie naprawdę niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie żaden problem - a właściwie plus. Zwrócie uwagę na zachowanie w tym programie. Robili z siebie kompletnych baranów (durne wygłupy, jakieś chore dzwięki ala bawiacy się żołnierzykami 5 latek itd.). Gracze wiedzą ocb, ale osoba postrona widząc takie coś automatycznie sobie potwierdzi - tak, gry to zabawa dla dzieciarni a jeśli gra osoba dorosła, to musić być conajmniej niedojrzała. Ci gości robili zły PR dla naszego środowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Hyperze - dzięki Ci za Fullmetal Alchemist, najlepsze ze znanych mi anime.
RT było fajne, ale późniejsze historie z ocenami w sieci były dziwne, a że akurat przestawałem oglądać telewizję, program zarzuciłem.
Zieliński, Brzeziński i gdzieś tam na boku też Kreczmar - dzięki za fajne odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie robcie mi tego. Na hyperze zawsze fajne były anime. Pomocne przy wyborze gry były Fresh Airy, on the road też był fajny. Kurde szkoda zawsze lubiałem team Tadeusza Zielińskiego i Miłosza. Szkoda, oj szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie pamiętam z RT oraz Great Teacher Onizuka i Full Metal Alchemist - jedne z moich ulubionych anime ;) Obaj to z bratem oglądaliśmy i się śmialiśmy,fajnie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zabrali z kablówki pare ladnych lat temu i tyle ich widzialem ;) w tej brazny (telewizja dla graczy) nie wierze w zaden dluzszy sukces. gracz to taka bestia ktora w kazej chwili oglada/czyta co chce, nie czeka na emisje jak wiekszosc telewidzow.

ale pamietam pierwsza emisje Cowboya i chyba Gundamow... od nich sie zaczelo w sumie. Za to plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry Hyper skończył się jakieś dwa lata temu, kiedy to moderatorzy tacy jak Miłosz i Tadeusz zaczęli zgrywać gwiazdy. Czy ich odejście zmieni stację na gorszą ? Nie jestem pewien, skoro teraz zamiast porządnych programów to Miłosz lata po lesie i rozwala elektronikę -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować