Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najbardziej oczekiwana przeze mnie gra - Europa Universalis IV

13 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Jasne, czekam na wiele gier, ale postawiony pod ścianą, zdałem sobie sprawę, że tylko status prac nad grą Europa Universalis IV sprawdzam regularnie. Inna sprawa, że często publikowane są nowe informacje, więc mam co sprawdzać...

Przeczytaj cały tekst "Najbardziej oczekiwana przeze mnie gra - Europa Universalis IV" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Europa Universalis skończyła się na dwójce. :P

Zgodzę się, ale premiera czwórki to dobry moment by to zmienić :)
Z resztą EUIV może być jedyną grą która odklei mnie od Crusader Kings II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem napalony na EU4.
Panie Łukaszu, może ktoś w redakcji zainteresowałby się wspaniałym Alea Jacta Est od Ageod, prawdziwą perełką strategiczną wydaną na koniec roku, o której chyba wie mało kto w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no bez żartów naprawdę nikt nie czeka na Rome 2 Total War? Widzę tyle gier na które oczekują a nikt czeka na największą grę od Creative Assembly? Szkoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ej no bez żartów naprawdę nikt nie czeka na Rome 2 Total War? Widzę tyle gier na które
> oczekują a nikt czeka na największą grę od Creative Assembly? Szkoda :/
Jak to nikt? Ja czekam. Tak samo jak na Watch Dogs I GTA V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blad do poprawienia ;D "Oderwanie rozwoju technologicznego od skarbca, a oparcie go na idei podobnej do sprawi" do czego podobnej? ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ta wersja EU mnie przekona, wcześniej grałem w II, ale odrzuciła mnie bardzo. Może byłem wtedy młody i nie ogarnąłem, pewnie to sprawka ciągle upływającego czasu, to było chyba najbardziej bolesne. Za to na Total War: Rome 2 czekam z wytęsknieniem, pieniądze gotowe na kolekcjonerkę i na upgrade sprzętu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w końcu wprowadzą do religii i kultur diagram kołowy; gdzie nie byłoby prawie nigdzie samej kultury polskiej i katolicyzmu a byłoby zamieszania w prowincjach przez różnorodność kulturową. Bez tego nawet tego typu rewolucje o jakich czytam nie mają żadnego sensu, bo żeby jeszcze takiej rzeczy nie wprowadzić. Ubolewam nad tym, że w CK2 też tego nie ma, ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie piszą, że gra będzie w trzecim kwartale tego roku, czyli w wakacje, tudzież najpóźniej we wrześniu. Tymczasem na GRY-Online.pl piszą, że światowa data premiery to dopiero październik. A więc jak w końcu? Chciałbym wiedzieć, bo bodajże we wrześniu zakupiłem trójkę, ale nie doceniłem klasy maturalnej xd. Myślę wreszcie w wakacje na dobre się rozegrać, ale nie wiem, czy czekać na czwórkę. To przesunięcie premiery na październik to oficjalnie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować