Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polska premiera filmu Piła mechaniczna 3D już w ten piątek

28 postów w tym temacie

Adam Berlik

Z tej okazji na naszych łamach możecie zobaczyć wideo, w którym Dan Yeager, wcielający się w rolę Leatherface'a (znanego z cyklu Teksańska masakra piłą mechaniczną), zachęca do obejrzenia Piły mechanicznej 3D, przybliżając swoją postać.

Przeczytaj cały tekst "Polska premiera filmu Piła mechaniczna 3D już w ten piątek" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Texas... nie jest miastem. Przynajmniej nie w stanie Texas. W ogóle kto to pisał...

"Heather Miller otrzymuje w spadku dom, którego nigdy nie może sprzedać."
Którego nie może sprzedał, albo którego nikt nie chce kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteśmy przy spamowaniu o różnych innych rzeczach w serwisie o grach, to ja może dorzucę, że 2 sztuki piwa Fortuna w Tesco są za 5,39 zł. Miłego picia życzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMAO....gram, trochę przesadzacie z nakręcaniem hype''u na piłę...
Reklama na całej stronie jest obleśna i może być nieodpowiednia dla młodszych odbiorców waszego portalu. Daliście jakieś ostrzeżenie o takich treściach zanim wejdzie się na stronę ? No właśnie...ale jak to mówią "hajs musi się zgadzać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... bo wiele osób chciało mieć różne teksty o filmach, to i teksty o filmach są ;)

Swoją drogą i tak bym nie poszedł bo: a) nienawidzę horrorów, b) wolę fantastykę i thrillery, c) zazwyczaj kino azjatyckie. Dlatego też Piła Mechniczna 3D u mnie jest wyeliminowana. A swoją drogą to aż tam tyle na temat "obrzydliwości nie ma". Jakby dali jakiś ostry trailer to taaaak, ale np. mnie to nawet sam widok plakatu niekiedy wywołuje dziwne myśli. I weź tu wszystkim dogódź... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze słyszałem Piły się skończyły, ale nie dam głowy (dosłownie). A co do Zaspanych Oczu- tutaj nic nie słyszałem, żeby coś miało się skończyć. Jeszcze są wersje 3D, za jakiś czas będą 4D, 5D, 5DDD i tak dalej XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 20:53, Muradin_07 napisał:

Jak dobrze słyszałem Piły się skończyły, ale nie dam głowy (dosłownie). A co do Zaspanych
Oczu- tutaj nic nie słyszałem, żeby coś miało się skończyć. Jeszcze są wersje 3D, za
jakiś czas będą 4D, 5D, 5DDD i tak dalej XD


O maj gad :( nie będzie więcej piły?

Gdzie się podziały te wszystkie horrory Carpentera czy Cravena? To co teraz jest to raczej epatuje obrzydliwością, a nie strachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda. Chyba, że wymyślą 4D lub 5D z efektami zapachowymi czy co jakiś czas będziesz dostawać sztuczną krwią po oczach podczas seansu :D

Akurat ja horrorów to nie, ale za to mocniejsze thrillery to tak. Takie z ciekawą tajemnicą i trzymaniem przy ekranie do ostatniej minuty. Ostatni taki to był The Moss koreański, co na końcu było "wtf?" na mojej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wyszła gra na licencji tego filmu, to jeszcze bym zrozumiał taki news.

Ale tak? Co to ma być?
Słabe przegięcie...

Zakładam, że nikt z pomysłodawców nie udzieli tu odpowiedzi?
Albo chociaż autor tego "newsa"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 21:15, Cygi napisał:

Zakładam, że nikt z pomysłodawców nie udzieli tu odpowiedzi?
Albo chociaż autor tego "newsa"?

Money, money, money...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak zrytą trzeba mieć psychike żeby oglądac taki badziew a jeszcze tworzyć takie coś... Nie wiem ja horroru nigdy nie widziałem i nie mam zamiaru horrory są obrzydliwe zwykle z fatalną fabułą (chyba że to Stephen King ale go też nigdy nie oglądałem i nie czytałem) i dodatkowo po prostu głupie np. ''''Pirania 3DD'''' albo ''''Szczęki'''' sam tytuł wskazuje na głupote filmu. Nie wiem też czemu taki artykuł pojawia się w serwisie o grach i nie wiem czy pokazywanie takiego filmu jest dobre na stronie którą (stety albo niestety) odwiedzają młodsi odbiorcy. News z dupy tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zastanawiam się jak zrytą trzeba mieć psychike żeby oglądac taki badziew a jeszcze tworzyć
> takie coś... Nie wiem ja horroru nigdy nie widziałem i nie mam zamiaru horrory są obrzydliwe
> zwykle z fatalną fabułą (chyba że to Stephen King ale go też nigdy nie oglądałem i nie
> czytałem) i dodatkowo po prostu głupie np. ''''Pirania 3DD'''' albo ''''Szczęki'''' sam
> tytuł wskazuje na głupote filmu. Nie wiem też czemu taki artykuł pojawia się w serwisie
> o grach i nie wiem czy pokazywanie takiego filmu jest dobre na stronie którą (stety albo
> niestety) odwiedzają młodsi odbiorcy. News z dupy tyle

Jak to jest, że horrory to badziew, chociaż nigdy horroru nie oglądałeś, ale są obrzydliwe i mają słabą fabułę, no chyba że Stephen King, którego ani nie oglądałeś(ekranizacji), ani nie czytałeś! (Jakim prawem się udzielasz na ten temat ignorancie?) Albo horrory są głupie, bo tytuł szczęki ci się taki wydaje (też wolę inteligentne seriale, majka, brzydula, buntowniczy anioł, tfu!).

Komentarz z dupy, panie paradoks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piła to nie horror. Horror ma straszyć, a Piła zamiast tego obrzydza.
Jak chcecie krwawe widowisko dobrej klasy, chyba powinniście poznać nazwisko Tarantino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować